ŽÁDNÉ REKLAMY TU NECHCI!!! DĚKUJU
Přidej se i ty.Udělás dobrou věc tak neváhej a pojd´ tady

Únor 2011

Miley Cyrus odřekla pražskou show!

28. února 2011 v 17:47 Miley Cyrus
Miley Cyrus už to tentokrát vážně přehnala,když při jednom rozhovoru řekla,že koncert pro pár VIP hostů v Praze řuší.
"Ta holka už vážně neví co by.Domluví si koncert v Česku,lidé se na něj těší a ona si to jen tak zruší" řekl Petr Majles z agentury interconcerts,která koncert měla pořádat.Cyrus odřeknutí odůvodnila tím,že Česká Republika je "zapadákov" kde hrát nechce.Nikdo tohle její chování nechápe.Ještě před měsícem Miley tvrdila,že se na české fanoušky těší a také moc dobře ví,jakou základnu fanoušků tady má: "Budu se snažit dát do toho vše,protože v česku mám opravdu velkou základnu fanoušků.Vím jaké bláznivé věci kvůli mě podnikají,a proto je nezklamu!"Tohle bychom moc vážně nebrali,protože hvězdička patrně s nosánkem nahorů si začíná vymýšlet a chytá hvězdné manýry.Fanoušci rozlučte se s milou Miley alias Hannah Montanou,protože teď přichází namyšlená ďáblice.Nevíme jak se k tomu vyjádřit,ale je na 100% jisté,že rodiče budou už brzy utírat slzy svým náctiletým dětem,které už měli doma lístky!
zdroj:http://mileycyrus-v-praze.blog.cz/

Proč Miley Cyrus neplánuje koncert pro Česko?

28. února 2011 v 17:43 Miley Cyrus
Tuto otázku si denně kladou tisíce teenagerů,kteří Miley obdivují.My vám na ti teď můžeme odpovědět,protože známe pravý důvod proč tahle hvězdička zatím Česko nenavštíví.
Miley Cyrus pro jeden americký týdeník stardiary svůj důvod uvedla.Když se jí zeptali na otázku "Ve kterých Evropských zemích plánujete vystoupit a ve kterých naopak vůbec ne?"odpověděla: "No určitě navštívím Německo,Francii,Španělsko,Itálii a Anglii.Časem se uvidí jestli přibudou nějaké další,ale na 100% vím,že nechci do Rumunska a do České Republiky."
Ok..teď vidíte,že sem Miley nechce,ale proč?
"Oh...Rumunsko chápu,také bych tam nejel,ale proč Česko? Máte tam tolik milujících a věrných fanoušků." Miley: Českou Republiku nechci nikdy navštívit,myslím,že pro tak malou zemi nemá smysl dělat koncert.Vím,že v této zemi mám tisíce fanoušků,ale jsou moc bláznivý.Jestli mě chtějí vidět,ať si jedou do Německa,jsou to přeci jejich sousedé ne?"


Tak už vidíte,proč se vaší oblíbené hvězdy nejspíš nikdy nedočkáte?
Po pravdě kdyby tohle o naší zemi řekl můj oblíbený David Guetta už nikdy bych ho v ničem jako fanynka nepodporovala!
zdroj:http://mileycyrus-v-praze.blog.cz/

to je krasna miley

28. února 2011 v 17:28 Miley Cyrus

zdroj:http://hamo-film111.blog.cz/0909/krasna-mileynka


miley je tam moc krasna

Dobročinný koncert

28. února 2011 v 17:20 Miley Cyrus
zdroj:http://hamo-film111.blog.cz/

Selena se ségrou Demi!

28. února 2011 v 16:54 Selena Gomez

zdroj:http://selenkagomezz.blog.cz/

hannah montana pokoj

28. února 2011 v 16:49
tady ty dva nahore jsou inspirace na hannah montana pokoj

Slavnostní zahájení

28. února 2011 v 16:24 Selena Gomez

Selenka bude 24.března vystoupovat na slavnostním zahájení"Microsoft Store" v Costa Mesa v Kalifornii.Slavnostní zahájení bude v 9:30 a obchod se otevře v 10.00.
zdroj:http://songstress-selenagomez.blog.cz/

dess krasny

28. února 2011 v 16:13 Dessy

zdroj:http://iloveselenagomezilove.blog.cz/rubrika/grafika

Info o Sel a Justinovi

28. února 2011 v 16:04 Selena Gomez
Selena je právě v San Diegu a objevilo se podle mě docel dost zpráv od fanoušků :)Jedna holka je v tom hotelu a už je tam zahlídla několikrát.Bude se prý snažit udělat fotku.:)
lol právě jsme vidět Selenu Gomez a Justina ,který měl v rukách malé dítě v lobby v mém hotelu v San Diaegu.
bylo tam opravdu hodně holek.Justin a Selena se schovávali a ty dívky se je snažili hledat!Nebylo s nimi možné udělat fotku. Přišli se tam podle všeho podívat na párty ,která se tam koná!Je to narozeninová párty,ale neví se koho!
V hotelu mají pokoj na jednu noc :)
Selena a Justin spolu byli celý den.Byli na obědě i večeři v Chick-fil-A v LA a potom se přemístioli právě do San Diega!
Do LA přiletěla Selena okolo 10:44!
zdroj:http://songstress-selenagomez.blog.cz/
New Miley World video

27. února 2011 v 16:54 Miley Cyrus
ZDROJ:YOUTUBE

SKANDAL:MILEY CYRUS LIBALA NA KONCERTE TANECNICI.KDYZ JI BYLO 17

27. února 2011 v 16:40 Miley Cyrus
Londýn - Sedmnáctiletá zpěvačka a herečka Miley Cyrus je považována za jednu z nejslušnějších dívek amerického showbyznysu.

Fotogalerie

další fotografie


Na fotky Miley Cyrus se podívejte do naší fotogalerie!

Půvabná zpěvačka ale začíná pomalu, ale jistě vystrkovat růžky.

Minulý týden Miley vystupovala v pořadu Britain's Got Talent, kde se v přímém přenosu začala francouzsky líbat s jednou tanečnici.

Diváci u televizních obrazovek byli v šoku. Zpěvačka, na kterou má velký vliv její náboženská rodina, vždy všude odvážně tvrdila, že milostné úlety nejsou nic pro ni a že sex si užije až po svatbě. Teď to ovšem vypadá, že ji takový život vůbec nebaví.

"Věřím, že jsem nezklamala své fanoušky, protože jsem vlastně nic špatného neudělala. Přeneste se přes to, nic se nestalo, jsou mnohem důležitější věci na světě," divila se některým reakcím diváků sedmnáctiletá dívka.

Miley Cyrus je hvězdou zejména u mladších diváků, kteří ji znají ze seriálu Hannah Montana. Zpěvačka se určitě nemusí bát, že přijde o svou popularitu. Žhavý polibek s tanečnicí určitě u většiny diváků zabodoval.


JESTE KDYZ MILEY CHODILA S LIAMEM

27. února 2011 v 16:31 Miley Cyrus

MILEY SE UZ LIBALA.