ŽÁDNÉ REKLAMY TU NECHCI!!! DĚKUJU
Přidej se i ty.Udělás dobrou věc tak neváhej a pojd´ tady

Březen 2011

Miley Cyrus žaluje sex panenka

31. března 2011 v 19:39 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Drzost: Miley Cyrus Sex Doll má být zakázán
Getty Images
Miley Cyrus zuří hněvem: V USA je sex panenka, jež svým příkladem. Miley chce zakázat Sexdoll a stěžuje!


Úžasné, co je v nákupu ve Spojených státech: v poslední době je nafukovací, životní velikost Miley Cyrus sex panenka na trhu za 25 € údajně kole nejlepší prodejce na internetu od roku. Miley Cyrus (18) zuří a chce výrobu stop sex panenku. Je to tak správně, najdeme! Podle americké zprávy v médiích, zpěvačka chce sex hračka společnost "vidina Výroba" žalovat pro urážku na cti náhradu škody.

Miley Cyrus chce zastavit sex panenky


Samozřejmě, že sex panenky balení žádný originální obraz Miley Cyrus připraven, ale je zcela jasné, kdo panenku "Konečně Miley" je chtěl.


Mimochodem: V sexu panenku Mezitím mají své vlastní poměrně hodně hvězd - Lady Gaga a Paris Hilton je tam jako sex panenky koupit. Dost hrozné, ne? Chudí hvězdičky!


Doufáme, tak, že vytváří Miley Cyrus, sex panenku zastavit výrobu. Co vy na to?


Demi Lovato vyděsil duch!

31. března 2011 v 18:25 | miley-selena-hannah
K smrti vystrašená se cítila hvězda Camp Rocku, když spatřila nadpřirozenou bytost...
Demi už dlouho veřejně přiznává, že věří, že existuje něco mezi nebem a zemí. Teď ale navíc tvrdí, že se osobně potkala s duchem!

"Bylo mi osm let, otevřela jsem šatník a najednou na mě něco vyskočilo. Nic se mi nestalo, nebylo to nic těžkého, jen jsem cítila obrovský příval energie," svěřuje se star.

"Začala jsem šíleně ječet a utíkat pryč. Byla jsem na smrt vyděšená a dlouhou dobu jsem se té skříně bála," popisuje ještě bývalá přítelkyně Joe Jonase.

Právě od této příhody Demi věří v paranormální jevy a přiznává, že se jí čas od času něco nevysvětlitelného přihodí: "Naštěstí už to ale nebylo nic tak hrozného."

Herečka ovšem není jedinou star, která má styky se záhrobím! Například Lady Gaga přiznala loni na podzim, že jí honí duch, který se jmenuje Ryan! Zjevení občas také postraší Brada Pitta a Angelinu Jolie: "Často večer děláme seance a rozmlouváme se záhrobím."

Věříš na duchy? Podívej se na tyhle fotky...

Corazon Gitano Tour 2011:Argetina

31. března 2011 v 18:23 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Další potvrzené datum na Turné.
Tentorkát do Argentiny a to 6.května.

Corazon Gitano Tour 2011:The Climb

30. března 2011 v 14:53 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Je potvrzené,že Miley na svém turné 'Gypsy Heart' bude zpívat světoznámou píseň The Climb!
zdroj:http://unlimited-miley.blog.cz/

Dají se rodiče Miley dohromady?

30. března 2011 v 14:33 | miley-selena-hannah
Billy Ray Cyrus, táta Miley, odvolal rozvod a chce být se svou dcerou kamarád…
Rozvod rodičů je vždycky bolestivý a nevyhýbá se ani celebritám. K rozvodu směřovali i rodiče Miley Cyrus, ale táta Billy v těchto dnech své rozhodnutí odvolal. Dají se zase do kupy?

Bouře v rodině poznamenaly vztah Miley se jejím tátou. Teď ale Billy řekl, že si začínají být opět blízcí a chtěl by, aby se opět stal pro svou dceru člověkem, za kterým si přijde pro radu. "Chci být pořád Mileyn kamarád. Aby za mnou chodila se špatným, dobrým, lhostejným… prostě si jen tak popovídat. Chci, aby věděla, že ji mám rád víc než svůj život a že mi může věřit. Budu tady pro ni v dobrém i zlém," svěřil se táta Billy.

Moderátorka pořadu Good Morning America, která si s Billym na tohle téma povídala, ale řekla, že Miley má spoustu kamarádů a spíš potřebuje tátu. "Budu dělat, co budu moct, abych byl tím nejlepším tátou," odpověděl Billy.

Jak Miley prožívá neshody rodičů, bylo vidět na rozhovoru, který dělala před Vánocemi, kde ´odstřelila´ celou show Hannah Montana, kde mj. hraje jejího otce právě opravdový táta Billy. "Měla jsem tenkrát černo v hlavě, naši se chtěli rozvést, bylo před Vánocemi a mě z toho všeho bylo strašně. Miluju show Hannah Montana a miluju Disney," opravila se nyní.

Táta Billy doufá, že půjde vše spravit. "Komunikace mezi námi se o moc zlepšila, chci svou rodinu zpátky, abych byli zase všichni pohromadě," doufá.


Mrkni na tohle video: Rock Mafia - The Big Bang Ft. Miley Cyrus

Tour dates which are officially confirmed!

30. března 2011 v 13:51 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
29.4. - Quito, Ecuador
1.5. - Lima, Peru-VYPRODÁNO! (už za jeden den)
5.5.- Santiago, Chile
6.5. - Buenos Aires, Argentina
11.5. - Barcelona, Spain
13.5.- Rio de Janeiro, Brazil
14.5.- Sao Paulo, Brazil
16.5.- Bogota, Columbia
17.5.- Venezuela
26.5. - Mexico
tady je par miley koncertu kde bude vystupovat.
zdroj:http://unlimited-miley.blog.cz/

Miley talks about her tour in Australia!

30. března 2011 v 13:42 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Brisbane Australia- Úterý 21. Června- Brisbane Entertanment Centre
Melbourne Australia- Čtvrtek 23. Června- Melbourne Rod Laver Arena
Sydney Australia- Neděle 26. Června- Sydney Acer Arena
Adelaide Australia- Středa 29.Června-Adealine Entertainmen Centre
Perth Austarlia- Sobota 2.Července-Perth Burswood Dome
zdroj:
http://unlimited-miley.blog.cz/

Selena Gomez spustí vlastní TV pořad!

29. března 2011 v 18:53 | miley-selena-hannah |  Selena Gomez


Půjde o tzv. "prank show", kde chce star nachytávat své Disney kolegy na různé léčky a natáčet přitom jejich reakce na skrytou kameru!
Podobnou show s názvem Punk'd provozoval kdysi v TV herec Ashton Kutcher. Selena se netají tím, že chce svou show navázat na její tradici.

"Tuhle formu zábavy absolutně zbožňuji a věřím, že se bude líbit i diváků," vysvětluje přítelkyně Sel s tím, že na rozdíl od Ashtona bude nachytávat pouze Disney stars.

"Selena natočila pilotní díl a musím říct, že vypadá opravdu skvěle," potvrzuje mluvčí společnosti ZOO Production, že se show s největší pravděpodobností opravdu dostane na obrazovky a dodává: "Vypadá to dobře, už jen dolaďujeme detaily."

Selena zatím s nachytáváním kolegů žádné zkušenosti nemá. To její přítel Justin Bieber je tímto stylem humoru proslulý. "Jeho nejpovedenějším kouskem bylo, když zavolal raperovi Akonovi v době, kdy se ještě osobně neznali a řekl mu, že je jeho syn," vypráví Justinův manažer Scooter Braun: "Říkal mu: 'Tati, proč mě nemáš rád, proč se ke mě nehlásíš?' Akon z toho byl naprosto vyřízený a vůbec nevěděl, co má dělat. Byla to sranda."

Ahoj všichni! Říkala jsem ti, že přijde ...

29. března 2011 v 16:50 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus

Ne. 20 březen 2011

Miley potvrzuje první dvě turné:

29.dubna: Quito Ekvádor na Estadio Olimpico Atahualpa
Vstupenky na-prodej sobotu 26.března @ 12:00 ( www.tuboleta.com.ec )

1. května: Lima Peru na Explanada del Monumentální
Vstupenky na-prodej středu 23 březen @ 09:00 ( www.tuentrada.com.pe )GYPSY TOUR DATA SRDCE PRO AUSTRÁLII

29. března 2011 v 16:48 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Miley Cyrus se turné Austrálie v červnu! Cikánské srdce turné bude zahájeno v Brisbane 21. června a cestovat do Melbourne, Sydney, Adelaide a Perth (viz události strana).
Cikán srdce turné značky Cyrus 'první návštěvu do Austrálie. "Cikánské srdce tour je sen. Nejen proto, že ze všech krásných měst dostanu k návštěvě, ale všechny krásné lidí, které jsem se dostat ke splnění. Cikánská Srdce není jen cesta pro mě, ale posláním šířit lásku, "uvedl Cyrus. Live show se představí hudbu z poslední Cyrus 'sólové album "Can't Be Tamed," a ještě mnohem více.


Odhalen pokus o vloupání k Miley Cyrus!

29. března 2011 v 15:37 Miley Cyrus

Seriálová Hannah Montana se ocitla v ohrožení...
Naštěstí se Miley (18) ale nic nestalo! Muž, který se totiž snažil dostat do jejího domu si spletl zahrady a místo toho, aby se minulý týden dobýval na star, pohyboval se po pozemku jejích sousedů.

Hereččin známý, na jehož půdě se incident udál, popisuje: "Zahlédl jsem oknem z kuchyně podivného chlápka, jak okukuje mou garáž. Vyběhl jsem ven a zeptal se ho, co tu dělá. Odpověděl, že má rande s Miley."

Jeho manželka mezitím zavolala policii, která byla během pár minut na místě a dotyčného muže okamžitě odvezla na stanici.

Šestadvacetiletý mladík se jmenuje Musa Danasabe Ibrahim a vypadá to, že zpoza mříží se teď pár dní nedostane. "Zadržený muž je ve vazbě, a to až do doby než se postaví před soud za nedovolené vniknutí na cizí pozemek," vysvětlila mluvčí policie s tím, že vyšetřovatelé čekají, až se k situaci vyjádří sama Miley.


Jaký trest za vloupání k Miley Cyrus si Musa Ibrahim zaslouží?

VIP STAR

29. března 2011 v 15:33


hezky

28. března 2011 v 17:55 Miley Cyrus
to je hezka fotka ze jo?


omlovam se

27. března 2011 v 18:06
prominte ,ale tedko
sem ty fotky nedam.
nechce se mi vzit fotak
a fotit.no sem lina ,ale za to uz
nemuzete.

Candy Mix

27. března 2011 v 17:39 Selena Gomez
Objevil se nové dárkové balení WOWP. Jsou to : sladkosti, samolepky, atd.


zdroj:http://iloveselenagomezilove.blog.cz/