ŽÁDNÉ REKLAMY TU NECHCI!!! DĚKUJU
Přidej se i ty.Udělás dobrou věc tak neváhej a pojd´ tady

Duben 2011

gypsy tour heart koncert

30. dubna 2011 v 8:51 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus


nejsem si jista ale mozna ze to je z koncertu co bude ale nevim

Miley Cyrus Selena Gomez if a new duet?

30. dubna 2011 v 8:19 | miley-selena-hannah |  Selena Gomez
Miley by měla mít duet se Sel, nic není potvrzené:(


4 body o GHT

29. dubna 2011 v 18:54 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Brazilský časopis Capricho odhalil tak. 4 tajemství trasy Corazon Gitano. Ujistěte se, že si můžete přečíst níže!
1. Každé představení bude trvat 80 minut, a kostýmy se změní 5 až 6 krát. Kromě Miley a kapela na pódiu bude také tanečníci. Lidé, kteří viděli pokus o slib, že choreografie je pozoruhodné!

2. Ačkoliv písně na koncert musí být primárně spojena s albem Can't Be Tamed, Miley má zpívat některé své starší hity. 7 Things, Party In The USA, permanentními prosince, kopat a křičet a pobyt byly potvrzeny na seznamu. Zpěvák představí i některé kryty. Seznam možností je cikán nebo Shakira.

3. Na jevišti je vybaven obrovským obrazovky a platforem, kde se zpěvačka bude pohybovat. To znamená, že Miley bude blízko publiku! Mils tým ukázal, že tato trasa bude jíst více očí než Wonder World Tour. Říká se, že program je i ohňostroj!

4. Fanoušci Hannah Montana by neměly být přehlíženy: v průběhu show Miley dávat "hold 'slavného charakter. Zpívat sedm písní kompilace. To bude dokonce nejlepší z obou světů!Brazilský časopis Capricho odhalil tak. 4 tajemství trasy Corazon Gitano. Ujistěte se, že si můžete přečíst níže!
1. Každé představení bude trvat 80 minut, a kostýmy se změní 5 až 6 krát. Kromě Miley a kapela na pódiu bude také tanečníci. Lidé, kteří viděli pokus o slib, že choreografie je pozoruhodné!

2. Ačkoliv písně na koncert musí být primárně spojena s albem Can't Be Tamed, Miley má zpívat některé své starší hity. 7 Things, Party In The USA, permanentními prosince, kopat a křičet a pobyt byly potvrzeny na seznamu. Zpěvák představí i některé kryty. Seznam možností je cikán nebo Shakira.

3. Na jevišti je vybaven obrovským obrazovky a platforem, kde se zpěvačka bude pohybovat. To znamená, že Miley bude blízko publiku! Mils tým ukázal, že tato trasa bude jíst více očí než Wonder World Tour. Říká se, že program je i ohňostroj!

4. Fanoušci Hannah Montana by neměly být přehlíženy: v průběhu show Miley dávat "hold 'slavného charakter. Zpívat sedm písní kompilace. To bude dokonce nejlepší z obou světů!


Miley Cyrus brings her 'Gypsy Heart Tour' to Colombia

29. dubna 2011 v 18:50 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Miley Cyrus přiveze své 'Gypsy Heart' i do Kolumbie a to na jednovečerní koncert 19.května v Bogotě!" 'Gypsy Heart Tour' je jeden velký spněný sen. Nejen kvůli těm skvělým místům kam se podívám, ale také díky lidem které potkám! 'Gypsy Heart Tour' není jen turné pro mě, ale je to mise v šíření lásky!" řekla Miley Cyrus. Tato americká zpěvačka vyhrála 59 ocenění které zahrnují například 13 cen Kids Choice Awards a také 71 nominovaní jak na nejlepší herečku tak zpěvačku!Její koncert v Kolubii se bude konat na Parque Simon Bolivar v Bogotě, kde předvede své největší hity a také písně ze svého nejnovějšího alba 'Can't be Tamed'! Po koncertě v Kolubii bude pokračovat na cestě po Střední Americe a pak do Austrálie.Miley sends greeting to Paraguay

28. dubna 2011 v 18:01 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Ráno se objevilo video,kde Miley pozdravuje fanoušky z Brazílie ted' tu mám video pro Paraguay

Prices for concert in Mexico

27. dubna 2011 v 18:18 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Objevili se zprávy otom, kolik stojí lístek na koncert v Mexiku :) stojí od 270-2130 dolarů! V Mexiku se to ale počítá v Mexických Pesech :) Kdyby jste chtěli ten nejlevnější, vyjde vás víc jak na 4 500 českých korun :)


ahoj

27. dubna 2011 v 18:14 | miley-selena-hannah
tak ahoj,tedko se pujdu koukat na blogy.
a tedko prosim aby jste sem chodili protoze
jsem se prihlasila do takovy jakoby souteze tady.
dekuju

lidi pridavejte se je to pro dobrou vec.

26. dubna 2011 v 18:42 | miley-selena-hannah
pridej se i ty.prosim


P.S unlimited-miley je to kvuli vam.

Miley Cyrus Urged to Raise Gypsy Apartheid Issue on Her Gypsy Heart Tour

25. dubna 2011 v 19:34 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
V Nevadě,USA se 23.4. sešli hinduisté a židé, aby podpořili turné mladé zpěvačky Miley Cyrus které má v překladu název "Cikánské Srdce". Při tomto turné by prý chtěli šířit povědomí o apartheidu čemuž musí čelit více jak 15 miliónů amerických cikánů alias Romů! zdroj:http://unlimited-miley.blog.cz/

twitter 1

24. dubna 2011 v 8:34 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus


miley napsala na twitter: Ach můj bože! Jen se podíval na trendy témata! Miluji vás XO.

COSAS magazine interview

24. dubna 2011 v 8:23 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Miley dal časopis rozhovor v poslední době v Chile, volal Cosas.In ještě můžete přečíst rozhovor.
Miley Cyrus, od dívky k ženě.
COSAS: Obvykle facultate.Tu kamarády z vysoké školy nebo kde jste našli vaši přátelé?
Miley: Můj táta byl vždy zpěvák, a tak jsem vyrostl hodně přes turnee.Cand jsem dostal roli Hannah Montana byl v šesté třídě a žije v Nashvillu, tak jsem byl zvyklý na to, když jsem se chtěl dostat do hudebního průmyslu.
COSAS: Ale jak to, že vaši přátelé?
Miley: Nashville je hlavní město country hudby, mnoho z mých přátel jsou muzikanti nebo hraní různých nástrojů ... ale i když jsou muzikanti, jsou upřímní, tak jsem ráda své přátele, aby se sepětí s hudbou.
COSAS: Jak je to růst do reflektoru?
Miley: Myslím, že to nejhorší část je v průmyslu, mít soukromí, takže publica.Uneori Chtěl bych to změnit lucru.De proč miluji je tak upřímný a že moje hudba je to, co chci ukázat svým fanouškům mei.Viata soukromé nic není nikoho, a ještě víc, když to přijde k rodině.
COSAS: Myslíš si, že něco uniklo?
Miley: Ne, já jsem hodně cestovat a dělat, co chci.
COSAS: Slyšeli jste všechny příběhy o Britney Spears je mnoho lidí, kteří se očekává, že budou nové Britney?.
Miley: Když jste v tomto odvětví na celém světě čekají, hroutící se te.Sunt zda existují další novináři, kteří jsou vaši kolegové řidiči, čeká na vás na podzim, protože jsou žárliví, je to ve všech odvětvích Proč by měla! oddělit, což je práce, práce související s-pobyty, kdy váš soukromý život, natož lidi s čistým srdcem vstoupit do vašeho života.
COSAS: Co si myslíte o Britney?
Miley: minunata.Inteleg iubesc.Ea je důvod, proč mu ty špatné chvíle, ale nakonec je to talent pur.Ea definuje pop music.
COSAS: Jaké jsou vaše modely v průmyslu?
Miley: Moje kmotra, Dolly Parton.
COSAS: Dolly Parton č. Lady Gaga a Madonna?
Miley: Jak mohu obdivovat někoho, kdo nezná osobně, jsou neuvěřitelné, na jevišti, ale srdce jejich, jak já nevím ... já nevím, kdo to je?.
COSAS: Co mohou fanoušci očekávat, že o vašich koncertech?
Miley: Co já jsem se snaží udělat, je se pobavit a přimět je, aby zpívat spolu s mine.Asta je to, co mám nejraději, když jsem napsat píseň, která fanoušky zpívat každý song se mnou.Srry sem líná to dát dohromady=D

kouzelnici z waverly place.

24. dubna 2011 v 8:17 | miley-selena-hannah |  Selena Gomez
Takže v sobotu 30.4. budou dávat poslední díl kouzelníkú waverly place v 9:00 na Disney channelu.
Nenechte si to ujít!!!!!!!!!

miley vstupenka

23. dubna 2011 v 8:15 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrusnova fotka miley

22. dubna 2011 v 7:57 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus