ŽÁDNÉ REKLAMY TU NECHCI!!! DĚKUJU
Přidej se i ty.Udělás dobrou věc tak neváhej a pojd´ tady

Duben 2011

Australský Tour Promo

7. dubna 2011 v 18:58 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus

Miley na psala na oficiální FACEBOOK

7. dubna 2011 v 18:51 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Z oficiálního Facobooku :)
Thanks to all who voted and helped Miley win a Kids Choice Award!! Congratulations Miley!
V překladu►

Děkujeme všem, kteří hlasovali a pomohli Miley vyhrát Kids Choice Award! Gratulujeme Miley!zdroj:http://holky-na-pohled.blog.cz/

Miley Cyrus nechce být perfektní!

7. dubna 2011 v 18:47 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus

Internetový portál JSYK ji zvolil celebritou s nejhorším vlivem na své okolí pro rok 2010. Ex-Hannah Montana si z toho ale nic nedělá a říká, že je za své chyby ráda...
Disney star se totiž řídí heslem "chybami se člověk učí"! "Nebojím se zkoušet nové věci. Je mi osmnáct a chci něco zažít. Asi by šlo řídit se radami, které mi neustále někdo dává, ale byla by to dost nuda," říká k tomu Miley.

Fanoušci jí vyčítají hlavně to, že byla natočena, jak kouří halucinogenní látky. "No a co, tak jsem to vyzkoušela. Teď už také vím, že to byla chyba, ale prostě jsem si to chtěla zažít na vlastní kůži. Co je na tom?"

Miley už nebaví, že ji každý považuje za dokonalou princeznu: "Nejsem perfektní a ani taková být nechci. Dokonalí lidé nejsou zajímaví. Jsem normální holka, která dělá chyby a musí za ně nést odpovědnost. Chci, aby fanoušci konečně pochopili, že jsem to já Miley Cyrus a ne Hannah Montana!"

"A pokud jde o tu cenu," dodává ještě star: "Jsem za ni opravdu ráda, jen dokazuje, že jsem obyčejný člověk, který se občas sekne."Miley is Greedy – Obsessed with Cupcakes

6. dubna 2011 v 19:30 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Miley Cyrus je posedlá dortíky známými jako košíčky.

Zpěvačka a herečka byla velice potěšená , když v zákulisí Nickelodeon Kids Choice Awards narazila na stánek s dezerty, který byl zásoben jejími oblíbenými sladkostmi.
"Miley, zavěšená do své publicistky, se na chvilku zastavila na jahodové minidortíky" řekl nám očitý svědek.

Když Miley navštívila celebritami přeplněný večírek, hned jsme se jí zeptali na jejího bývalého přítele Liama Hemswortha.
Obratně se vyhla odpovědi a řekla jen : "Psst! Nikdy vám neodpovím. Moje pusa je zapečetěná."

18 letá hvězda se připravuje na turné do Austrálie, rodné země Liama a již se nemůže dočkat.
"Mám ráda, když jsem na cestách" řekla.

Miley a Liam (21) se rozešli loni v srpnu po roce chození a již po jedném rozchodu.

New Tweets from @GypsyHeartTour!

6. dubna 2011 v 18:27 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus

Takže tu mám pro vás haldu novejch tweetu z @GypsyHeartTour!!

"Muzika je to co dýchám, to co dělám. A to mě udržuje naživu."

"Když věříte sami v sebe, nic není nemožné!"

"Miley je zpátky na @mileycyrus! Přidejte si ji!"

"Miley je zpátky!Přidejte si ji!@MileyCyrus! Právě jdu přidat info o tour!"

"#Mileyisback! @MileyCyrus!"

@MileyCyrus je zpátky!! Právě neustále tweetuju abych měla plno přidaných, už se nemůžu dočkat!!"

"FOLLOW @GypsyHeartTour aby jste zjistili více informací o turné!"

@Jimmy_Jimenez Její twitter je @MileyCyrus a tohle je její turné stránka"

NeckJonas: "Přidejte si @gypsyhearttour aby jste věděli všechno o turné!"

SmileyDCStars:"Přidejte si @gypsyhearttour pro informace o Miley!"

selenagomez:"Přidejte si @gypsyhearttour pro více informací! A @MileyCyrus-její oficiální účet!"

TraceCyrus:"Moje malá sestřička Miley v jejím SMHP!! Jižní Hollywoode obleč se jako Miley teď hned!!"

raceCyrus:"SMHP obchody jsou po celém světě!! Nyní s 20% slevou s kódem "SMHP"! Kluci a holky oblečtě se TADY:http://bit.ly/aAWxGf"

MileyCyrus:"@TraceCyrus chci všechno z obchodu "SMHP"!! Je to moje nejoblíbenější tričko naspaní!!"

TraceCyrus:"http://www.killbrandstore.com/collections/trace-cyrus-smhp-mens-arrivals/products/skeletour-unisex-tank tričko které nosí Miley!!"

TraceCyrus:"Mám tě rád Miley! Získám víc věcí než ty na SMHP!! Chci koženou bundu a tašku a brýle a všechno!"

"Kdo se těší na Gypsy Heart Tour??"

"Ahoj @mileycyrus! Nemůže dostat zpátky svých 3,000,000 fanoušků kvůli času! Před rokem twitter zrušila! Pomocte jí to dostat zpátky!"

TraceCyrus:"Můj nový Thumbrl Post! Podívejte se:http://smhp.tumblr.com/ "

"@Kmilinhafelix Anoo! Momentálně to všichni ví!!"

"Oficiální Účet Miley Cyrus: @MileyCyrus #Mileyisback!!"

zdroj:http://unlimited-miley.blog.cz/

Justin Bieber zapálil mámě vlasy

5. dubna 2011 v 18:39 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Chybělo jen malinko a návštěvníci sobotního (2.4.) koncertu v berlínské O2 Worl aréně mohli na vlastní oči zažít tragédii!
Stejně jako kamkoli jinam, i na koncert do Německa doprovodila Justina jeho máma Pattie Mallette. A protože zrovna v den show měla narozeniny, zpěvák se rozhodl, že jí přichystá překvapení! Pozval ji na pódium, přinesl dort a s celým sálem začal zpívat Happy Birthday! Když se ovšem Pattie nad sladkou pochoutku naklonila, že sfoukne svíčky, začaly jí hořet vlasy.

Naštěstí to bylo jen pár slabých pramínků, kterých si ovšem bystrý Justin všiml, rychle je uhasil a přidržel, než máma sfoukla všechny svíčky.

Na pódiu událost nekomentoval, jen mámě popřál všechno nejlepší a řekl: "Vždycky budu tvoje dítě, mami!" Po skončení akce ovšem Justin hned sedl ke kompu a na svůj twitter napsal: "Trochu pokažená show v Berlíně... Vzal jsem mámu na pódium, abych jí zazpíval Happy Bday a místo toho jsem jí od svíček zapálil vlasy. :-( Naštěstí jsem jí včas zachránil! :-)"

A co na to Pattie? Ta na tweetovala: "Justine, díky za dort (dost jsem se na scéně styděla) :-) A díky, žes mě zachránil! :-)"

Podívej se na kousek koncertu z Berlína

Miley Cyrus & Liam Hemsworth Were ‘Totally Into Each Other’ On Their LA Date! Exclusive!

4. dubna 2011 v 20:41 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Miley Cyrus a Liam Hemsworth nás přesvědčili, že jsou opět spolu a HollywoodLife.com má exkluzivní důkaz z jejich kafe dýchánku, dne 31.3., kdy si byli blízcí víc než dost.

Miley (18) a Liam (21) byli spolu spatřeni v Coffee Bean, kam chodí Miley několikrát týdně, jak nám řekl barman, který tam pracuje. Byli docela obyčejně oblečeni a hodně spolu flirtovali. Sice nebyli na sobě nalepeni, ale bylo vidět, že se mají rádi, hodně toho namluvili a nachichotali se než popadli svou ledovou kávu a šli pryč.

The Gypsy Heart tour

4. dubna 2011 v 20:02 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Turné Gipsey Heart určilo první návštěvu Miley Cyrus. Vzhledem k tomu, že se Hannah Montana představila domácímu publiku až v roce 2006, Cyrus vydala neuvěřitelných deset alb a prodala více než 500.000 singlů v Austrálii.čas: 23. červen · 19:30 - 23:00

Místo konání : Rod Laver Arena

Miley na @ děti 'Choice Pláč '10

4. dubna 2011 v 19:30 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus

Nové Video MileyWorld

4. dubna 2011 v 19:29 | miley-selena-hannah

Argentina is confirmed!#2

4. dubna 2011 v 19:18 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Mám tu další informace,k tomu že Miley bude 6.května v Argentině.Bude vystupovat v městě Buenos Aires.Potvrdili to HollywoodRecords prostřednictvím twitteru.Bude to na stadionu Rivel Plate.Vstupenky budou v prodeji od 6.dubna na http://www.topshow.com.ar/Ticketing/Web/Public/EventosForm.aspx stránce.Zatím tam ale nevidím Miley koncert.

zdroj:http://unlimited-miley.blog.cz/

Moje prvnní animace z videa

3. dubna 2011 v 18:49 | miley-selena-hannah |  Selena Gomez

líbí se vám je to moje prvni.

Celebrity, které viděli ducha!

3. dubna 2011 v 18:32 | miley-selena-hannah
K smrti vyděšená byla Demi Lovato (18) poté, co prý viděla ducha!
Herečka a zpěvačka věří na všelijaké paranormální jevy a dušuje se, že jako dítě viděla ducha. "Bylo mi osm, když jsem ho viděla doma v šatně. Vyděsilo mě to k smrti!" vypráví Demi. "Jen jsem vyskočila a utekla."

Demi není jediná hvězda, která má zkušenosti ze setkání s něčím nadpřirozeným. Loni se svěřila Lady Gaga, že ji pronásleduje duch jménem Ryan. Prý s ní jezdil několik měsíců po dobu, co byla na turné.
"Byla strašně vyděšená," vypráví člen její kapely. "Nejvíc ji vadilo, že ji ten duch nechce nechat samotnou. Málem se z jeho neustálé přítomnosti zbláznila!"

Další z celebrit, kdo má podobnou zkušenost je Brad Pitt. Jednu dobu prý byl posedlý cizím duchem. "Bylo období, kdy se s ním snažil i komunikovat," prohlásil jeho přítel. "Pracoval dokonce na scénáři na podobné téma, ale Angelina mu to zakázala. Bála se, že by se do toho moc ´zavrtal´ a lidé by si mysleli, že se už definitivně zbláznil…"


[2.4.11] Video Award Oblíbený film herečka Miley šok

3. dubna 2011 v 9:07 | miley-selena-hannah
Přeložit:
Děkuji moc! Miluji vás všechny, máte příliš topí. Děkuji malý, moji fanoušci jsou nejlepší v tomto světě a já tě miluji, ráda bych poděkovala mé rodině vždy podporovala , topí mi pomáhá, když jsem natočila film The Last Song všem, kteří pomohli mě opravdu hrdá na všechno a každého předmětu se dívám poděkoval za pomoc Liam mi, aby tento film magie, ale ty jsou nejvíce , poděkoval svým fanouškům za to, že clapperclaw, mě nenávidí.OMLOUVAM SE ZA CHYBU ALE JE TO TROCHU SPATNE PRELOZENO.DEKUJI