ŽÁDNÉ REKLAMY TU NECHCI!!! DĚKUJU
Přidej se i ty.Udělás dobrou věc tak neváhej a pojd´ tady

Říjen 2011

Wizards Vs. Everything

29. října 2011 v 11:19 | miley-selena-hannah |  Seleny filmová kariéra


To je krása,musíte si to pustit

27. října 2011 v 8:23 | miley-selena-hannah |  Celebrity

Trochu více informací

26. října 2011 v 19:45 | miley-selena-hannah |  Selena a Justin
Hafan, kterého Selena společně s Justinem přivezli minulý týden z útulku v americkém Winnipegu, dostal jméno Bailer a zpěvačka přiznává, že už si za těch pár dní na něj pořádně zvykla: "Nedokážu si představit, že bych teď měla být bez něj. Vůbec nechápu, že jsem tak dlouho mohla být bez pejska. Je skvělé mít kamaráda, který má pořád dobrou náladu a nadšeně vás vítá, kdykoli vás vidí."

Vedle velké radosti ze štěňátka však Sel teď trápí ošklivá chřipka: "Už několik dní se cítím opravdu špatně, jsem slabá. Piju litry čaje a jím spousty prášků, je to vysilující." Koncerty ale zatím zpěvačka neruší a i přes nachlazení podává na pódiu špičkové výkony: "Vystoupení rušit nebudu. Zvládnu to, i když je to dřina.

Sel a Justin si adoptovaly pejska

26. října 2011 v 12:45 | miley-selena-hannah |  Selena a Justin
Selena a Justin si společne adoptovali pejska nečistokrevný husky a pojmenovali ho Baylor,z útulku.

Pobavte se

26. října 2011 v 10:27 | miley-selena-hannah
"Paní učitelko, máte prsa?" "Mám, Pepíčku, to víš, že mám!" "Tak proč je nenosíte ???"

Učitel se ptá žáka: "Máš domácí úkol?" "Ne." "Odpovídej celou větou!" "Nemám!"

Učitel oznámil třídě termín konání závěrečné písemky a zdůraznil důležitost tohoto testu a fakt, že omluvou je pouze neschopenka nebo úmrtí v rodině. V poslední řadě se kdosi přihlásil: "A co extrémní sexuální vyčerpání?" Třída se složila smíchy. Když se opět uklidnili, učitel povídá: "Myslím, že se budete muset naučit psát druhou rukou."

Profesor biologie v první ročníku gymnázia vyvolá studentku. "Tak, slečno Poláková, řekněte nám, která část lidského těla dokáže šestkrát zvětšit svůj objem a za jakých okolností?" Poláková vstane a řekne: "Pane profesore, je mi z vaší nevkusné otázky velmivelmivelmi trapně a vzhledem k mému věku si budu na takovéto otázky stěžovat!" Nato si celá rudá sedla. Profesor pokýval hlavou a vyvolal Vránovou. "Oční zornička, pane profesore." Odpověděla Vránová způsobně. "Správně," řekl profesor a otočil se zpátky na Polákovou, "a vám, slečno, musím sdělit tři podstatné věci. Za prvé, neumíte látku, za druhé, myslíte na zvláštní věci, a za třetí, budete v budoucnu velmivelmivelmi zklamána."

"A co tvůj táta říkal na vysvědčení?" "Byl pěkně nasranej. Až ho potkáte, raději se mu, pane učiteli, vyhněte."

Při matematice vysvětluje kantor míry objemu: "Máme centilitr, decilitr, litr a pak přijde, co?" "Tak to vím naprosto přesně," ozve se jeden z žáků, "opice!"

Selena a Justin v Kanadě u příbuzných.

25. října 2011 v 12:33 | miley-selena-hannah

Video z natáčení EMA PROMO

25. října 2011 v 12:26 | miley-selena-hannah |  Selena Gomez

New foto of twitter+video

25. října 2011 v 12:14 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Dobrý video.

At Trader Joe's in Studio City

24. října 2011 v 12:12 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus

Jsem nemocná.

23. října 2011 v 19:19 | miley-selena-hannah |  Diář
Jsem nemocná tak toho moc pridávat nebudu,až se uzdravim tak tady budu.

vtíípky

22. října 2011 v 20:42 | miley-selena-hannah |  Diář
Přijde Pepíček za maminkou a povídá:
- "Mami já chci psa"
Maminka na to:
- "Žádnej pes nebude, pouští to chlupy, je to pořád špinavý... nic nebude"
Pepíček zase:
- "Já chci psa"
Maminka:
- "Už jsem řekla, přej si cokoliv jiného, ale psa ne"
Pepíček:
- "Dobrá, tak já si s tebou chci dneska hrát na maminku a tatínka"
Maminka chvilku přemýšlí a pak řekne:
. Tak co mám dělat?"
Pepíček:
- "Vykoupej se, vem si fajnový prádýlko,lehni si do postele a čekej"
Tak maminka vše udělá, leží a čeká.
V tom se rozrazí dveře do ložnice a v nich stojí Pepíček v tátových trenkách a povídá:
- "Stará vstávej, jdeme koupit mladýmu psa!"


Povídají si dva chlapy v hospodě: Tak ti povím, pojedu do Afriky střílet gepardy. A ten druhý: No počkej, to není žádná sranda. Takovejhle gepard, ten sedí na stromě, skočí na tebe a ukousne ti ruku raz dva. Když ten první přijel, tak opravdu měl dřevěnou ruku a ní pirátskej hák. "Měls pravdu, seděl tam a ukousnul mi jí. Jenže nevadí, pojedu na Kubu střílet krokodýly. "No počkej, takovejhle krokodýl, ten leží v bahně, šlápneš na něj, on vyskočí a ukousne ti nohu raz dva. Když přijel tak opravdu měl dřevěnou nohu a francouzský berle. "člověče měl jsi pravdu vyskočil a ukousnul mi ji, ale nevadí pojedu do Mongolska na MT.EVEREST. " Ale dej si bacha takovej orel skalní vytáhne střemhlavej let a máš po oku. No a když se vrátil tak měl sklenění oko a jizvu od oka k bradě. Ten první: Cože vorel? " Né, lezu nahoru a koukám, jestli nějakej neletí a spadl mi do oka kamínek. A já nemám v tom háku takovej cit.

Víte, co je největší katastrofou pro Rusa?
.
.
No přeci, když se mu vylije vodka do plenky Pampers...


Povídá jeden český voják druhému:
Stíhačky sice nemáme, ale piloti fasují Red Bull.

Selena Gomez: “Vyhrožovali mi smrtí!”

21. října 2011 v 20:44 | miley-selena-hannah |  Selena Gomez
Šílený stalker, který pronásledoval Sel, se svému psychiatrovi svěřil, že ji chce zabít. Takové vážné výhrůžky od narušeného člověka se nemohou brát na lehkou váhu. Policie si poblázněného muže vzala na starost a Selena už obdržela soudní rozhodnutí, že se tenhle člověk nesmí přiblížit do její blízkosti.


Stalking - chorobné pronásledování osob, je psychiatrická nemoc. Trpí jí i tenhle šílený muž (46), který se v léčebně svěřil, že k němu promluvil Bůh a přikázal mu, že musí zabít Selenu Gomez. Jel proto dokonce 3x z Chicaga do Los Angeles, aby ji potkal. Naštěstí se mu jeho plán nepodařilo uskutečnit a skončil v rukou psychiatrů.


I přesto, že je tenhle šílenec v léčebně, je jasné, že z něj má Selena strach. Ani policie to nebere lehkovážně a Selenu hlídá. Na pomoc se hlásí i její fanoušci, kteří se přes Twitter svolávají a společně říkají: "Selenu ochráníme. Uděláme všechno, aby jí nikdo nemohl ublížit!"

Doufáme, že policie vše vyřeší tak, aby mohla Selena i její fanoušci klidně spát.Chudák Sel,ale skoncilo to dobrře.

Miley šla do nemocnice.

20. října 2011 v 7:05 | miley-selena-hannah
Nedávno Miley psala na twitter,že jí není moc dobře.Chudák Miley ti paparazzi musej být pěkně otravný.

Demi Lovato: "Selena Gomez je jako moje sestra!

19. října 2011 v 16:32 | miley-selena-hannah
Demi je šťastná, že ji její dávná přítelkyně nezavrhla ve chvíli, kdy se léčila z duševní choroby!
Demi (19) a Selena (19) se skamarádily už před dvanácti lety, kdy se potkaly na natáčení TV show Barney and Friends a Demi si moc cení toho, že jejich přátelství stále trvá: "Jsme si velmi blízké, něco jako sestry!"

"Moc si vážím toho, že se Sel ode mne neodvrátila ve chvíli, kdy jsem měla velké problémy. O pár přátel jsem v té době přišla...," svěřuje se ještě star.

"Selena mi tehdy volala a plakala do telefonu," vypráví Demi: "Říkala jsem jí: 'Co pláčeš? To já bych měla brečet, já jsem na léčení.' A ona na to, že má o mě strach a jestli se o mě v sanatoriu dobře starají. Odpověděla jsem jí, že se o mě starají báječně, že nemusí mít strach. Bylo to opravdu milé!"

Demi ještě dodává: "Prožila jsem se Selenou víc než půlku mého života. Vážím si jí a kdybych o ni jakýmkoli způsobem přišla, byla bych ta nejsmutnější holka na světě. Přátelství s ní je víc, než jakýkoli jiný vztah."