ŽÁDNÉ REKLAMY TU NECHCI!!! DĚKUJU
Přidej se i ty.Udělás dobrou věc tak neváhej a pojd´ tady

Listopad 2011

Selena Gomez je nejšťastnější na světě!

30. listopadu 2011 v 17:38 | miley-selena-hannah
Selena (19) je štěstím bez sebe! Konečně se jí splnil sen a bude velkou sestrou. Její mamka Mandy totiž čeká miminko a k jedináčkovi Seleně tak konečně přibude sourozenec!

Sel twítnula: "Mamka a Brian (nevlastní táta) mi konečně dovolili podělit se o tuhle novinku! Moje mamka čeká mýho brášku nebo sestřičku :) Jsem nejšťastnější holka na světě!!"


Mamka Mandy je bývalou herečkou. Se Seleniným otcem Ricardem Gomezem se rozvedla, když bylo Sel 5 let. Před pěti lety se ale znovu provdala za Briana Teefeyho, s nímž teď čeká miminko.

Selena, i přes to, že randí s Justinem, pořád ráda tráví čas se svou rodinou, a nejvíc miluje pečení. "Nejsem nijak dobrá, ale baví mě to. Je to zábava, velký nepořádek a spousta experimentování," okomentovala pečení sušenek a koláčů Sel.

"Je sice hezké, krásně se obléknout, ale mě stejně nejvíc vyhovuje, udělat si culík, oblíct si džíny a z gauče koukat na filmy," uzavřela budoucí velká ségra!

Miley Cyrus: "Jsem hulič!"

28. listopadu 2011 v 18:59 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Bývalá Disney star oslavila minulý týden 19 narozeniny...
... a večírek se nesl v tak trochu marihuanovém duchu. Nejenže Miley dostala dort ve tvaru hlavy jednoho z největších vyznavačů téhle měkké drogy, rastamana Boba Marleyho, ale při jeho přebírání navíc před všemi přítomnými prohlásila: "Když už mi přátelé dávají dort ve tvaru Boba Marleyho, je jasné, že jsem hulič. Asi jsem vykouřila fakt moc té zatracené trávy." A vůbec jí přitom nevadilo, že mezi pozvanými byli i její rodiče, star i její přátelé totiž naráželi na její loňský incident, kdy z vodní dýmky kouřila šalvěj, legální bylinu s halucinogenními účinky. Čti na: Miley Cyrus vyzkoušela drogy!

Zpěvaččina proslovu se okamžitě chopila bulvární média se snahou rozmáznout ho v pořádný skandál. Naštěstí ale okamžitě zasáhla dobrá kámoška Miley a pořadatelka večírku, Kelly Osbourne, která na svůj twitter napsala vysvětlení: "Je to vytržené z kontextu... Od té loňské příhody se šalvějem má Miley přezdívku Bob Marley, proto tedy ten dort! Byl to jen vtip. A to, co Miley řekla, byla samozřejmě nadsázka. Vždyť tam měla rodiče a všechny své nejbližší. Navíc ona žádný hulič vážně není!"

Narozeninový flám pod taktovkou Kelly Osbourne probíhal v baru Beacher's Madhouse luxusního hotelu Roosevelt v Los Angeles.

video z Miley párty

28. listopadu 2011 v 18:18 | miley-selena-hannah

Taylor Swift & Selena Gomez: Who Says

24. listopadu 2011 v 19:31 | miley-selena-hannah |  Koncerty
Po společném duetu s Flo Ridou vystřihla Taylor na pódiu úžasnou show se svou kámoškou Selenou.
Bylo to vůbec poprvé, co se tyhle dvě dost dobré kamarádky objevily v úterý společně na pódiu. Za nadšeného jásotu fanoušků v Madison Square Garden zazpívaly Selenin song Who Says. "Mám za sebou velmi úspěšný rok," napsala po vystoupení na svůj Twitter Taylor: "Vděčím za to hlavně svým fanouškům, a proto je chci odměňovat kdykoli to bude jen trochu možné. Jsem nadšená, že jsem si mohla zazpívat s mojí nejlepší kamarádkou. Bylo to dokonalé. Tak zase někdy Sel..

Miley Cyrus si nechává odstranit tattoo!

24. listopadu 2011 v 19:28 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Star byla přistižena při vstupu do studia zabývajícího se odstraňováním tetování...
V úterý dopoledne byla Miley (19) viděna, jak celá ospalá vystupuje ze svého auta a vchází do speciálního salonu v Los Angeles, kde si už spousta celebrit před ní nechala odstranit svá tetování.

Chtěli jsme zjistit, který obrázek půjde z jejího těla pryč, Miley však prohlásila, že to nebude komentovat. Můžeme tedy jen spekulovat o tom, které z devíti tattoos to bude... Že by nápis LOVE z jejího ucha, kotva ze zápěstí nebo snad "lapač snů" z jejího boku? Doufejme, že nám to zpěvačka brzy prozradí!

Něco nám však bývalá Disney star prozradila. Bohužel to však není nic příjemného. V současné době totiž bojuje se skupinou drsných haters, kteří neustále na webu napadají její postavu. Prý se "zakulatila", tvrdí! Naštěstí má ale Miley skvělou kámošku Demi Lovato, která se jí rázně zastává. Myslíš, že Miley vážně přibrala?

HAPPY BRITHDAY MILEY

23. listopadu 2011 v 21:11 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus

Jsem ráda,že už je Miley 19.Vše nejlepší Miley,hodně uspěchu v hudbě a to nějaký nový album by mohlo.Sice mi nerozumíš ale tomuhle budeš:HAPPY BRITHDAY!

Selena o Justinově údajném otcovství

22. listopadu 2011 v 20:09 | miley-selena-hannah
Konečně se k téhle nepříjemné aféře, o které slyšíme poslední dva týdny ze všech stran, vyjádřila i Selena. Jak se ke všemu staví?
Jak se asi Selena cítí poté, co Mariah Yeater obvinila Justina, že je otcem jejího dítěte? Sice se už prý objevily SMS zprávy, které mají prokázat, že si Mariah vše vymyslela, ale i tak to staví Sel do velmi nepříjemné pozice.

Otevřeně o všem promluvila v talk show Ellen DeGeneres. Potvrdila, že situace není jednoduchá ani pro ni, ale že už se blýská na lepší časy.

Ellen se Sel napřímo zeptala: "Zprávy v posledních dvou týdnech nebyly moc dobré. Jak se ti daří?" A Selena odpověděla: "Ano, ale jsem v pohodě, není to ale jednoduché."

"Teď už vše vypadá na dobré cestě, ale hodně se o aféře mluví...," naťukla Ellen. "Ano, je fajn, že je vše v pořádku. Je zvláštní, co dovede pár vyřčených slov."


Selena byla během rozhovoru čím dál víc v pohodě, až začaly s Ellen vtipkovat o Justinovi. Sel se také přiznala, že nejvíc na něm miluje jeho oči a to, jak často ji dokáže romanticky překvapit. "Já všechno beru tak, jak to je, a nechat se hýčkat je strašně příjemné..."


Sel si také nedávno pořídila nového mazlíčka - je jím modrooký Baylor, a úplně mu propadla. Je prý neskonale hodný a nejvíc ze všeho miluje pozornost."Miluje lidi a světla. Tady by si to užíval, procházel by se a pózoval," popsala svého čtyřnohého miláčka Selena.
Jak moc ho miluje, mohli posoudit i diváci této show, protože Sel si Baylora bere s sebou opravdu všude. Nechyběl ani zde...American Music Awards

21. listopadu 2011 v 18:22 | miley-selena-hannah

Selena Gomez & The Scene - Hit The Lights

19. listopadu 2011 v 11:50 | miley-selena-hannah

Beauty Book for Brain Cancer

16. listopadu 2011 v 19:59 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Nová fotka v HQ kvalitě a je NÁDHERNÁ.

Selena Gomez - Můj pes málem zemřel!

16. listopadu 2011 v 19:40 | miley-selena-hannah |  Selena Gomez
Baylor zvracel a byl velmi smutný," popisuje star situaci s pejskem, kterého s Justinem adoptovali ani ne před měsícem.
"Moje děťátko je nemocné. :-( Modlím se za jeho operaci," napsala Sel na svůj twitter potom, co se vrátila od veterináře, který jí sdělil šokující diagnózu. Pes není nemocný, ale snědl velkou spoustu kamenů, které mu teď ucpávají žaludek a střeva. Může kdykoli zemřít. Je tedy nutné ho okamžitě operovat!

Zástupci útulku, odkud si Selena Baylora přivezla, ji navštěvují minimálně jednou za měsíc, aby zkontrolovali, že se o adoptovaného mazlíčka řádně stará. Ředitel psího domova říká: "Justin a Selena strávili s našimi štěňaty mnoho času a na Seleně bylo vidět, že moc postrádá psy, které byla zvyklá mít u sebe, když ještě žila s rodiči. Nečekal jsem však, že adoptuje psa ve chvíli, kdy je na turné a má tak nabitý program. Baylor už byl v útulku ale dlouho, tak jsme byli moc rádi, že konečně bude mít své páníčky."

A jak dopadla první kontrola u Seleny a Justina? "Skvěle," okamžitě odpovídá ředitel a pokračuje: "Dozvěděli jsme se, že když ani jeden nemají čas, Baylor má vlastní chůvu, aby nikdy nebyl moc dlouho sám. Nechápu tedy, kdy mohl sníst kameny, když je pořád pod dohledem... Jsme přesvědčeni o tom, že Selena za to nemůže a doufáme, že Baylor se z operace brzy zotaví."


Selenas Outfit

13. listopadu 2011 v 12:15 | miley-selena-hannah |  Selena Gomez

Beat the Boys

12. listopadu 2011 v 19:42 | miley-selena-hannah |  Selena Gomez

Hit The Lights - Behind the Scenes

12. listopadu 2011 v 19:41 | miley-selena-hannah
Z natáčení videoklipu.

To bude KRÁSNÝ KLIP.