ŽÁDNÉ REKLAMY TU NECHCI!!! DĚKUJU
Přidej se i ty.Udělás dobrou věc tak neváhej a pojd´ tady

Prosinec 2011

Miley si dala novou profilovku na Twitter.

29. prosince 2011 v 11:28 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus

Miley and Liam in Costa Rica - Video

26. prosince 2011 v 11:04 | miley-selena-hannah |  Miley a Liam

Miley Cyrus: Liam je ten pravý!

20. prosince 2011 v 17:25 | miley-selena-hannah |  Miley Cyrus
Miley (19) a Liam (21) jsou stále spolu a co víc, je to láska jako trám. Po té, co se v listopadu 2010 rozešli, to vypadalo, že je mezi nimi nadobro konec A teď? Jsou zamilovaní jako dvě hrdličky a Miley se nebojí říct, že Liam je její pravý princ.


Až teď se ale spolu poprvé objevili na červeném koberci, a to při příležitostí předávání "CNN Heroes Awards" v Los Angeles. Jejich vzájemné pohledy nešlo přehlédnout, a Miley vše hned druhý den potvrdila na Twitteru: "Víte, jak celý večer Liam vypadal? Jak kreslená postavička, které z očí blikají srdíčka :))))"

Zdroj z jejich okolí nám navíc prozradil: "Nemůže to být už lepší. Jsou oba TAK zamilovaní! Vlastně pořád jen vymýšlejí, jak strávit co nejvíce času spolu. Miley věří, že Liam je mužem jejího života." Páni!

Sel ruší kocerty!

20. prosince 2011 v 17:24 | miley-selena-hannah |  Selena Gomez
Selena Gomez je smutná. Tolik se těšila, že bude starší sestrou, ale všechno je nakonec úplně jinak...
Selenu a její rodinu zastihl před Vánocemi smutek. Její maminka Mandy potratila a přišla o tolik očekávané miminko.

Ještě před časem psala Sel celá šťastná na Twitter: "Jsem nejšťastnější holka na světě! Mamka a Brian mi konečně dovolili, říct všem tuhle úžasnou zprávu: budu mít bratříčka nebo sestřičku!!!!"


Teď je bohužel všechno jinak. Sel raději zrušila své dva koncerty v Chicagu a v Seattlu, aby mohla být mamince nablízku. Její mluvčí vše vysvětlila pouze tím, že rodina ji teď potřebuje.

Selena se smutnou zprávu dozvěděla po pátečním koncertu v Los Angeles a ihned zamířila za mamkou Mandy a svým nevlastním otcem Brianem Teefeym. Velkou sestrou se prozatím ještě nestane...:(

Justin Bieber se učí, jak na holky

20. prosince 2011 v 17:23 | miley-selena-hannah |  Selena a Justin
I Justin Bieber se o holkách pořád učí...
Justin už skoro rok randí se Selenou Gomez. I tak ale přiznal, že neví, jestli kdy bude dokonale vědět, jak ´ženy udělat šťastnými´. Je ale rád, že opravdovou lásku našel tak brzy.

"Pořád se o holkách učím. Každý den je jiný," prozradil Justin. "Nevím, jestli někdy přijdu na nějaký super recept, jak se k nim chovat, ale takhle mi to vlastně vyhovuje. Život je o tom, najít holku, kterou budeš milovat."


O Seleně nám také prozradil, že se mu líbí, že vypadá tak sexy. Je prý ale také skvělé, že pocházejí z podobných rodin a že byli podobně vychovaní. "Všichni vidí, že Sel je krásná holka, ale je na ní mnohem víc," říká Justin. "Umí mě rozesmát a bere zase mé hlášky. Navíc vyznává stejné hodnoty jako já, ty, které nás naučili vnímat v našich rodinách."

"Oba jsem vyrostli v neúplné rodině, jenom s mamkou. Myslím, že to nám dalo hodně společných hodnot do života."

Selena chystá romantickou vůni

16. prosince 2011 v 17:14 | miley-selena-hannah |  Selena Gomez
Sel chce, aby její nový parfém voněl neskutečně romanticky, a všechny holky, co ho budou nosit, na něj ulovili svého vysněného prince.

"Chci, aby můj nový parfém byl romantický, sladký a zároveň sofistikovaný," prozradila nám Selena. "Každá holka chce přeci krásně vonět pro svého prince, a tahle vůně by pro ně měla být přesně taková," dodala.


Rovněž navrhla, aby jí fanoušci pomohli vybrat hlavu a srdce parfému již z užšího výběru ingrediencí. "Já jsem už vybrala základ, ale navrhla jsem, aby fanoušci pomohli s ostatními tóny vůně. Nejzajímavějších deset podnětů vybereme a jejich autoři se v továrně zúčastní finálního míchání parfému."


Prvních 100 000 fanoušků, kteří budou na webu www.selenagomezperfumes.com hlasovat pro nejzajímavější ingrediencí do chystané vůně, dostanou vzorek nového parfému ještě před jeho uvedením na trh!

Selena Gomez zpívá Katy Perry

12. prosince 2011 v 17:36 | miley-selena-hannah |  Selena Gomez
Na "Jingle Ball Concert" v Sacramentu se Selena vyznala fanouškům ze svého obdivu ke Katy Perry a zazpívala její písničku "The One That Got Away". Poslechni si její verzi.
Selena byla hostem tradičního prosincového Jingle Ball v Sacramentu. Fanouškům tam zahrála své písničky "Love You Like A Lovesong" a "Who Says" . Během svého vystoupení na sebe také prozradila, že je velkou fanynkou zpěvačky Katy Perry, která ji svou muzikou vždycky inspirovala. Jako důkaz zazpívala ve svém podání její písničku The One That Got Away.

"Katy Perry mě vždycky inspirovala. Mám její písničky moc ráda, byla prostě nejlepší," řekla Sel fanouškům z pódia. V jejím podání je The One That Got Away víc romantickou baladou, posuď sama a pusť si ji přímo tady:

Dnes tu nebudu

10. prosince 2011 v 12:02 | miley-selena-hannah
Ahoj,jen Vám chci říct že tu dnes a zítra nebudu.Možná něco přidám ale nevim.

Trevor Live Los Angeles - The Climb Performance

7. prosince 2011 v 18:46 | miley-selena-hannah |  Koncerty

Help decide Selena's new fragrance

7. prosince 2011 v 18:39 | miley-selena-hannah |  Selena Gomez

50 NEJHORŠÍCH KLIPŮ VŠECH DOB.

7. prosince 2011 v 18:23 | miley-selena-hannah
Vůbec nejhorším songem je podle NME skladba Friday, kterou v roce 2010 nazpívala Rebecca Black (14), na druhém místě se usadili Kings Of Leon s peckou Radioactive a na třetí pozici je finalistka soutěže Britain's Got Talent Susan Boyle se skladbou Perfect Day. Obrovským překvapením je ale čtvrtá příčka! Ta totiž patří Lady Gaga a jejímu letošnímu mega hitu Judas! Co se publicistům z NME na tomhle videoklipu nelíbí? Vytýkají mu, že je plný náboženských klišé, nevkusných modelů a vychrtlých tanečníků, kteří vypadají, že už hodně dlouho neviděli pořádné jídlo. Kritici navíc LG vyčítají, že se touto písní snaží napodobovat Madonnu.Bez povšimnutí nezůstala ani Christina Aguilera a její klip Not Myself Tonight, který se umístil na osmé příčce. Jedenácté místo patří rockovým Nickelback a skladbě Rockstar. Pětadvacítku si vysloužili LMFAO a jejich Sexy And I Know It. Proč? Podle NME se kluci tváří, jako by vytvářeli klipové parodie, ve skutečnosti se jim prý ale jejich videa líbí a zcela vyjadřují jejich vkus.Na pozici s číslem 26 najdeš Britney Spears a její video Gimme More, jehož striptýzová atmosféra je prý příliš laciná. Šok ovšem přichází s 28. příčkou. Tam je Miley Cyrus a loňský hit Can't Be Tamed. Co se nelíbilo tentokrát? Klec, obrovská křídla z peří a nudný tanec. To britské duo The Ting Tings (které vypadá jako otec s dcerou) si 39. místo docela zaslouží. Klip k songu Hang It Up totiž připomíná spíš sk8 video a ještě ne moc podařené.Čtyřicetsedmičku zaujímá Axel F. a ve své době slavný hit Crazy Frog a těsně před koncem, na 49. příčce najdeš Paris Hilton s písní Stars Are Blind. Nikoho zřejmě nepřekvapí, že se v tomhle anti-žebříčku umístilo nespočet klipů z osmdesátých let, které byly svým nevkusem proslulé. Na 44. jsou to například Wham! a jejich Wake Me Up Before You Go-Go.

Jsou to podle mě blázni,umístila se tam i Miley s jejím mega hitem Can't Be Tamed .

Liberty Walk Remix

4. prosince 2011 v 18:13 | miley-selena-hannah