ŽÁDNÉ REKLAMY TU NECHCI!!! DĚKUJU
Přidej se i ty.Udělás dobrou věc tak neváhej a pojd´ tady

Celebrity

To je krása,musíte si to pustit

27. října 2011 v 8:23 | miley-selena-hannah

Justin Bieber vydává new album!

1. října 2011 v 19:30 | miley-selena-hannah
Justin nechal své fanoušky na další desku docela čekat. Ti, kdo už byli netrpěliví, se ale mohou už teď začít těšit na datum 1.11.2011. To je den, kdy Justin vydává své další album a názvem "Under The Mistletoe", v předvánočním čase příznačně - v překladu znamená ´Pod Jmelím´.

Justin se o tyhle informace podělil na svém webu a zároveň tam nahrál cover desky, který samozřejmě ty můžeš vidět i tady na Bravu. Podle toho to nebude typické vánoční album plné červených čepiček a dárkových punčoch :) Justin je na coveru ve své typické černé kožené bundě a zlehka na něj padají vločky sněhu. A třeba stojí i pod jmelím a čeká, která kočka se odváží dát mu pusu...

Mezi prvními informacemi, které se k nám dostaly, to vypadá, že na albu uslyšíme také Boyz II Men a duety s Seanem Kingstonem a Taylor Swift. Tak ještě měsíc a deska bude na světě!


Demi Lovato - Skyscraper živě

30. září 2011 v 19:40 | miley-selena-hannah

Avril Lavigne - Wish You Were Here

26. září 2011 v 19:38 | miley-selena-hannah

Demi Lovato - Who´s That Boy

24. září 2011 v 11:05 | miley-selena-hannah

Demi Lovato: Dopis mým fanouškům

23. září 2011 v 18:59 | miley-selena-hannah
Demi Lovato natočila hodně osobní video pro všechny své fanoušky...
Demi poslala všem svým fanouškům osobní zprávu. Na videu mluví o všech změnách, které za poslední rok zažila a o tom, jak si sáhla až na samotné dno. Video je osobním poděkováním všem fanouškům, bez nichž by se Demi nedostala zpět.


Video, které Demi nazvala 'Dopis pro mé fanoušky', umístila na svou stránku na Twitteru. Je to hodně osobní poselství, které uvádí: "Podívejte se na tohle skvělé video, je to velmi osobní, chci se s vámi o vše podělit :)"

Demi mluví o vzestupu i pádu své kariéry a hodně se vrací ke třem měsícům, které strávila v léčebně, daleko od přátel a rodiny. Říká ale také, že se teď cítí mnohem silnější a jistější, že už dokáže stát na vlastních nohou, a mluví o svých plánech a nových hudebních projektech. Nezapomíná ani poděkovat všem svým fanouškům, kteří při ní stáli i při všech špatných chvílích.
Video je podkreslené novinkou 'Fix heart', které je z Demina new alba "Unbroken".
Demi Lovato - A Letter To My Fans...

Demi Lovato - Fix A Heart

21. září 2011 v 19:22 | miley-selena-hannah

Demi přichází s novým albem Unbroken, na kterém je jedna pecka za druhou. Poslechni si singl Fix A Heart.
Po Skyscraper a Who's That Boy tu je další singl z nové desky Unbroken, a to Fix A Heart.
Tahle deska je skvělými hity doslova nacpaná, a jak komentáře i pod Demiinými singly, určitě zůstane v našich iPodech minimálně několik týdnů.

Demi měla těžký rok, ale je zpět a s hudbou mnohem lepší, než dělala před tím.

Evan Rachel Wood miluje Justina Biebera!

21. září 2011 v 19:12 | miley-selena-hannah
Že by se objevila nová konkurence pro Selenu Gomez?
Tahle americká zpěvačka a herečka, která se otevřeně přiznává k bisexualitě, byla ještě minulý rok chtěla vdávat za Marilyna Mansona. Teď ale říká, že její srdce zcela patří Justinovi.

"Viděla jsem jeho film Never Say Never," vysvětluje Evan (24), jak její láska ke zpěvákovi vznikla: "Musela jsem si ho pustit třikrát za sebou, jak jsem z něj byla unesená. Pak jsem šla spát a ráno jsem probudila a zjistila jsem, že Justina miluju!"

Od té doby star viděla film ještě mockrát. "Jsem tím snímkem i Justinem doslova posedlá. Když nepracuji, myslím na něj a jakmile mám volnou chvilku, jdu si pustit aspoň kousek Never Say Never," říká Evan zcela vážně a doufá, že Justina brzy potká osobně: "Nejspíš to bude pořádný trapas, protože to, že se mi líbí, říkám všude, takže už se to k němu asi doneslo, ale i tak chci vědět, jestli je i tváří v tvář tak okouzlující jako ve filmu. Myslím že jo!"

Rihanna bude porotkyní v X Factor

18. září 2011 v 11:15 | miley-selena-hannah
Rihanna zasedne v porotě americké show X Factor a pomůže vybrat postupující z konkurzu v Los Angeles!
X Factor je mutace show u nás známé jako SuperStar. Zpěvačku si vyžádal sám nejtvrdší porotce Simon Cowell, který miluje její hit Only Girl.


"Simon Rihannu miluje. Byl už vloni nadšený z její účasti na britské verzi X Factoru, takže je letos rád, že jí získal i pro americkou část," prozradil nám zdroj z produkčního týmu.

"Ještě nic oficiálně neoznámil, protože chce udržet všechny v napětí, ale fanoušci jsou už teď totálně natěšení," dodal.

Simon, který je známý svým tvrdým a nekompromisním přístupem k soutěžícím, opustil britskou verzi X Factoru, aby se letos mohl věnovat jenom její americké mutaci. Prvotní kola ale doprovázely velké problémy, kdy 90 soutěžících muselo zpívat za špatného ozvučení. "Bylo to strašné. Málem jsem odešel, ten zvuk byl děsný. Ale nebyla to chyba soutěžících, ten den prostě bylo všechno špatně," uznal, že ani při natáčení v Americe nešlape všechno hladce.

"Určitě ale vybereme i tak dost odstrašujících 'zpěváků', budeme ukazovat nejen ty dobré, ale i ty hrozné, strašné a ještě horší," zažertoval si na závěr.


Justin Bieber: Chci být mladý táta

12. září 2011 v 18:34 | miley-selena-hannah
Kdo by od Justina čekal, že se rozhodně nechce vázat a mít žádnou zodpovědnost, ten by se pěkně spletl. Naopak. Chce se oženit dřív, než mu bude 25!
Justin má ve své budoucnosti jasno. Prozradil nám, že už teď sní o rodině a manželství a rozhodně sám sebe vidí jako tátu a manžela nejpozději v 25 letech! Chce být totiž mladým tátou!

"Nechci se založením rodiny čekat, až budu starý. Chci být mladý táta a mít děti, až mi bude tak 25 nebo 26," plánuje. "Samozřejmě, že chci být i úspěšný v tom, co dělám. Chci třeba ještě natočit film, ale rodinu v tomhle nevidím jako překážku," svěřil se dál.

Páni! Kdo by to byl býval řekl!? Je snad tedy Selena budoucí matka Justinových dětí?

Joe Jonas: Just In Love živě

11. září 2011 v 10:04 | miley-selena-hannah

Justin Bieber: PhoneGuard

10. září 2011 v 9:41 | miley-selena-hannah
Používání mobilního telefonu za volantem je velmi nebezpečné. Ví to nejen rodiče Alex Brown, která se v roce 2009 zabila v autě, protože posílala SMSku, ale i Justin, který je teď patronem akce PhoneGuard. Podívej se na spot.

Taylor Swift nosí bombarďáky

27. srpna 2011 v 14:11 | miley-selena-hannah
Taylor Swift ukázala kalhotky proti své vůli...
Na koncertě ukázala Taylor Swift fanouškům víc, než chtěla. Nezbedný vítr jí nečekaně odhrnul sukni o něco víc. Taylor se ale zachovala jako naprostá profesionálka.


Umělý vítr na pódiu měl mít původně úplně jiný efekt. Jenže zpěvačka stála příliš blízko, a tak při póze á la Marilyn Monroe letěla její sukně moc vysoko. Diváci v St Luis skandovali, ale Taylor z koncentrace nevypadla.

Jenže spodní prádlo, které měla country zpěvačka (21) na sobě, nebylo zrovna nejvíc sexy. Krémové kalhoty připomínaly víc babiččiny spodky, než mladé sexy prádélko. Tohle si člověk rozhodně nepředstavuje jako spodní prádlo hvězdy!

Ještě, že je Taylor profesionálka a svůj výstup v pohodě dokončila!

Nové video z filmu "Never Say Never"

25. srpna 2011 v 18:54 | miley-selena-hannah

Jak víte, Miley se objevila v jeho filmu s názvem Nikdy neříkej nikdy Justin. Miles si můžete prohlédnout na minutu 2:05.

Justin Bieber je nejbohatším teenagerem v Hollywoodu

24. srpna 2011 v 21:06 | miley-selena-hannah
Je až neuvřitelné, kolik peněz stihl Justin Bieber za svou kratičkou kariéru vydělat!
Sedmnáctiletý Justin se podle magazínu People umístil na špičce nejvíce vydělávajících teenagerů Hollywoodu. Jen za loňský rok na jeho konto přibylo 53 milionů dolarů! Ještě vloni se jeho celkový majetek odhadoval na rovných 100 milionů dolarů!
Porazil tak Miley Cyrus i svou přítelkyni Selenu Gomez.

Justinovy výdělky jsou přičítány hlavně úspěchu 'jeho' 3D filmu 'Never Say Never' a prodeji parfému Someday.


Miley (18) za poslední rok vydělala 48 milionů dolaru a o rok starší Selena v tomhle poměru 'pouhých' 5,5 milionů dolarů.

Pro srovnání, například děti herce Willa Smithe, Jaden a Willow, vydělali dohromady 9 milionů dolarů a hvězda Jonas Brothers - Nick - se obohatil o 12,5 milionů.


Není se pak co divit, že Justin chce své 'těžce' nabyté peníze také utratit, naposledy pořídil náhrdelník v hodnotě 25 000 dolarů (450 000 korun). Na jeho podobě se také podílel, protože měl "jasnou představu, jak by měl šperk vypadat", svěřil Beverleyhillský klenotník Jason Arasheben, v jehož dílně šperk vznikal.
 
 

Reklama