ŽÁDNÉ REKLAMY TU NECHCI!!! DĚKUJU
Přidej se i ty.Udělás dobrou věc tak neváhej a pojd´ tady

Miley Cyrus

Miley si dala novou profilovku na Twitter.

29. prosince 2011 v 11:28 | miley-selena-hannah

Miley Cyrus: Liam je ten pravý!

20. prosince 2011 v 17:25 | miley-selena-hannah
Miley (19) a Liam (21) jsou stále spolu a co víc, je to láska jako trám. Po té, co se v listopadu 2010 rozešli, to vypadalo, že je mezi nimi nadobro konec A teď? Jsou zamilovaní jako dvě hrdličky a Miley se nebojí říct, že Liam je její pravý princ.


Až teď se ale spolu poprvé objevili na červeném koberci, a to při příležitostí předávání "CNN Heroes Awards" v Los Angeles. Jejich vzájemné pohledy nešlo přehlédnout, a Miley vše hned druhý den potvrdila na Twitteru: "Víte, jak celý večer Liam vypadal? Jak kreslená postavička, které z očí blikají srdíčka :))))"

Zdroj z jejich okolí nám navíc prozradil: "Nemůže to být už lepší. Jsou oba TAK zamilovaní! Vlastně pořád jen vymýšlejí, jak strávit co nejvíce času spolu. Miley věří, že Liam je mužem jejího života." Páni!

Miley Cyrus: "Jsem hulič!"

28. listopadu 2011 v 18:59 | miley-selena-hannah
Bývalá Disney star oslavila minulý týden 19 narozeniny...
... a večírek se nesl v tak trochu marihuanovém duchu. Nejenže Miley dostala dort ve tvaru hlavy jednoho z největších vyznavačů téhle měkké drogy, rastamana Boba Marleyho, ale při jeho přebírání navíc před všemi přítomnými prohlásila: "Když už mi přátelé dávají dort ve tvaru Boba Marleyho, je jasné, že jsem hulič. Asi jsem vykouřila fakt moc té zatracené trávy." A vůbec jí přitom nevadilo, že mezi pozvanými byli i její rodiče, star i její přátelé totiž naráželi na její loňský incident, kdy z vodní dýmky kouřila šalvěj, legální bylinu s halucinogenními účinky. Čti na: Miley Cyrus vyzkoušela drogy!

Zpěvaččina proslovu se okamžitě chopila bulvární média se snahou rozmáznout ho v pořádný skandál. Naštěstí ale okamžitě zasáhla dobrá kámoška Miley a pořadatelka večírku, Kelly Osbourne, která na svůj twitter napsala vysvětlení: "Je to vytržené z kontextu... Od té loňské příhody se šalvějem má Miley přezdívku Bob Marley, proto tedy ten dort! Byl to jen vtip. A to, co Miley řekla, byla samozřejmě nadsázka. Vždyť tam měla rodiče a všechny své nejbližší. Navíc ona žádný hulič vážně není!"

Narozeninový flám pod taktovkou Kelly Osbourne probíhal v baru Beacher's Madhouse luxusního hotelu Roosevelt v Los Angeles.

Miley Cyrus si nechává odstranit tattoo!

24. listopadu 2011 v 19:28 | miley-selena-hannah
Star byla přistižena při vstupu do studia zabývajícího se odstraňováním tetování...
V úterý dopoledne byla Miley (19) viděna, jak celá ospalá vystupuje ze svého auta a vchází do speciálního salonu v Los Angeles, kde si už spousta celebrit před ní nechala odstranit svá tetování.

Chtěli jsme zjistit, který obrázek půjde z jejího těla pryč, Miley však prohlásila, že to nebude komentovat. Můžeme tedy jen spekulovat o tom, které z devíti tattoos to bude... Že by nápis LOVE z jejího ucha, kotva ze zápěstí nebo snad "lapač snů" z jejího boku? Doufejme, že nám to zpěvačka brzy prozradí!

Něco nám však bývalá Disney star prozradila. Bohužel to však není nic příjemného. V současné době totiž bojuje se skupinou drsných haters, kteří neustále na webu napadají její postavu. Prý se "zakulatila", tvrdí! Naštěstí má ale Miley skvělou kámošku Demi Lovato, která se jí rázně zastává. Myslíš, že Miley vážně přibrala?

HAPPY BRITHDAY MILEY

23. listopadu 2011 v 21:11 | miley-selena-hannah

Jsem ráda,že už je Miley 19.Vše nejlepší Miley,hodně uspěchu v hudbě a to nějaký nový album by mohlo.Sice mi nerozumíš ale tomuhle budeš:HAPPY BRITHDAY!

Beauty Book for Brain Cancer

16. listopadu 2011 v 19:59 | miley-selena-hannah
Nová fotka v HQ kvalitě a je NÁDHERNÁ.

Hope and Maks dance to 'Can't Be Tamed' on Dancing with the Stars

15. listopadu 2011 v 19:23 | miley-selena-hannah

Miley dala na twitter new foto.

6. listopadu 2011 v 11:08 | miley-selena-hannah

November 01st 2011 - Miley Cyrus leaves Barney's New York in Los Angeles

4. listopadu 2011 v 17:04 | miley-selena-hannah

New foto of twitter+video

25. října 2011 v 12:14 | miley-selena-hannah
Dobrý video.

At Trader Joe's in Studio City

24. října 2011 v 12:12 | miley-selena-hannah

Nový Twittpic.

12. října 2011 v 7:09 | miley-selena-hannah

Miley Cyrus se vrací do Haiti

11. října 2011 v 16:53 | miley-selena-hannah
Už se objevilo video z Haiti

Tak krásné,z Haiti

10. října 2011 v 20:54 | miley-selena-hannah
Tak to je úžasná fotka moc.

Another Video of Miley in Haiti

9. října 2011 v 10:11 | miley-selena-hannah
 
 

Reklama