ŽÁDNÉ REKLAMY TU NECHCI!!! DĚKUJU
Přidej se i ty.Udělás dobrou věc tak neváhej a pojd´ tady

Selena a Justin

Justin Bieber se učí, jak na holky

20. prosince 2011 v 17:23 | miley-selena-hannah
I Justin Bieber se o holkách pořád učí...
Justin už skoro rok randí se Selenou Gomez. I tak ale přiznal, že neví, jestli kdy bude dokonale vědět, jak ´ženy udělat šťastnými´. Je ale rád, že opravdovou lásku našel tak brzy.

"Pořád se o holkách učím. Každý den je jiný," prozradil Justin. "Nevím, jestli někdy přijdu na nějaký super recept, jak se k nim chovat, ale takhle mi to vlastně vyhovuje. Život je o tom, najít holku, kterou budeš milovat."


O Seleně nám také prozradil, že se mu líbí, že vypadá tak sexy. Je prý ale také skvělé, že pocházejí z podobných rodin a že byli podobně vychovaní. "Všichni vidí, že Sel je krásná holka, ale je na ní mnohem víc," říká Justin. "Umí mě rozesmát a bere zase mé hlášky. Navíc vyznává stejné hodnoty jako já, ty, které nás naučili vnímat v našich rodinách."

"Oba jsem vyrostli v neúplné rodině, jenom s mamkou. Myslím, že to nám dalo hodně společných hodnot do života."

Trochu více informací

26. října 2011 v 19:45 | miley-selena-hannah
Hafan, kterého Selena společně s Justinem přivezli minulý týden z útulku v americkém Winnipegu, dostal jméno Bailer a zpěvačka přiznává, že už si za těch pár dní na něj pořádně zvykla: "Nedokážu si představit, že bych teď měla být bez něj. Vůbec nechápu, že jsem tak dlouho mohla být bez pejska. Je skvělé mít kamaráda, který má pořád dobrou náladu a nadšeně vás vítá, kdykoli vás vidí."

Vedle velké radosti ze štěňátka však Sel teď trápí ošklivá chřipka: "Už několik dní se cítím opravdu špatně, jsem slabá. Piju litry čaje a jím spousty prášků, je to vysilující." Koncerty ale zatím zpěvačka neruší a i přes nachlazení podává na pódiu špičkové výkony: "Vystoupení rušit nebudu. Zvládnu to, i když je to dřina.

Sel a Justin si adoptovaly pejska

26. října 2011 v 12:45 | miley-selena-hannah
Selena a Justin si společne adoptovali pejska nečistokrevný husky a pojmenovali ho Baylor,z útulku.

Justin & Selena společně zazpívali v Brazílii

9. října 2011 v 16:28 | miley-selena-hannah
Tenhle roztomilý pár překvapil své fanoušky v Rio de Janeiru, když společně zazpávali Seleninu Who Says. Máme video!
Justin Bieber si během svého brazilského koncertu připravil pro fanoušky skvělé překvapení. V jeden moment pozval na pódium Selenu a společně si vystřihli její singl Who Says.

Překvapení rozhodně vyšlo, protože fanoušci křičeli jak šílení (na videu je slyšet skoro jenom je..:) )
Who Says je první živé vystoupení, které Selena s Justinem uvedli, snad se můžeme těšit na další, nebo rovnou nějaký nový duet pro tenhle zamilovaný pár!


Pusť si záznam z Rio de Janeiro

Justin Bieber a Selena Gomez: Pozvánka k Beckhamovým!

7. října 2011 v 18:21 | miley-selena-hannah
Dva hvězdné páry se nejspíš už brzy setkají při obědě.
Justin a slavný fotbalista David Beckham, jehož synové Brooklyn (12), Romeo (9) a Cruz (6) jsou zpěvákovými velkými fanoušky, se potkali už několikrát a podle Justinových slov si padli do oka: "Skvěle si rozumíme. David je milý a vtipný člověk." Romeo je navíc tak velkým zpěvákovým obdivovatelem, že když se Beckhamovým nedávno narodila vytoužená dcera Harper Seven, chtěl, aby ji rodiče pojmenovali Justin Bieber Beckham. :-)

Ačkoli se s Beckhamovými chlapci vídá Justin poměrně často, sportovcovu manželku, zpěvačku a bývalou členku skupiny Spice Girls, Victorii ještě poznat nestihl: "Působí na mě jako opravdu cool rodina. Rád bych s nimi strávil víc času a moc by mě těšilo, kdyby se z nás stali opravdoví přátelé."

Zdá se, že Justinův sen se už brzy splní. Beckhamovi totiž pozvali jeho a Selenu, se kterou od března randí, na společný oběd. "Hledáme teď všichni volný termín ve svých diářích, kdybychom společné jídlo uskutečnili. Všichni jsme velice vytížení."

Justin ještě na závěr dodává: "Oni jsou vážně skvělí. Poslal jsem po Davidovi klukům pár podepsaných dárků, jako CD, trička a podobně a pokaždé, když jsem je pak potkal, tak mi za ně moc děkovali a říkali, jak si jich váží. Victoria mě pokaždé nechává pozdravovat, takže i když jsem jí nikdy osobně neviděl, musím říct, že je vážně sladká. Těším se, až ji poznám a až je uvidím všechny dohromady. Jednou bych chtěl mít taky takovou rodinu."

Justin a Selena: kino jenom pro sebe!

27. září 2011 v 19:27 | miley-selena-hannah
Justin nepřekvapuje svými romantickými nápady jenom Selenu, ale i nás. O víkendu pronajal celé kino jen pro ně dva!
Celý sál ve "Staples Center" v Los Angeles, kam se normálně vejde 20 000 lidí, pronajal Justin jen pro sebe a Selenu. A na co se dívali? Nechali si promítnout romantický Titanic!

Justin svůj nápad do poslední chvíle tajil a Sel do centra vylákal, že jí chce 'něco ukázat'. Tam na ni čekal prázdný sál jen pro ně dva a obří plátno. Tomuhle se zkrátka říká super rande!


Justin k tomu prý inspiroval Adam Sandler ve filmu Mr. Deet, který pro svou lásku podobně zajistí Madison Square Garden, kde ji chce požádat o ruku. Ve Staples Center Justin už 3x koncertoval, takže stačilo vybrat volný termín a využít svých kontaktů, a romantická schůzka mohla začít...

Selena a Pattie ve stejných šatech

22. září 2011 v 19:08 | miley-selena-hannah
Selena Gomez nosí stejné šaty jako Justinova mamka!
Asi na to něco pravdy bude. Na čem? Že si kluci vybírají přítelkyni, která je stejný typ jako jejich mamky. Alespoň to by trochu vysvětlilo to, že se Selena na "Georgia Music Hall Of Fame" objevila v černých koktejlkách, ve který jsme už viděli Justinovu mamku Pattie.

Buď mají holky stejný vkus, nebo si šaty prostě půjčují!

Byl to večer, kdy byl oceněn Justinův učitel zpěvu Jan Smith, a tak je jasné, že tam Justin nemohl chybět a nezpívat.
Selena ho doprovázela v černých koktejlových šatech. Jako vždycky jí to ohromně slušelo. Co ale neuniklo bystrému oku fanoušků, byly právě ony šaty. Byly to totiž naprosto stejné šaty, které si mamka Pattie vzala na premiéru filmu Never Say Never 3D.

A nás by zajímalo, jestli Justinovy holky vůbec vědí, že mají stejné šaty a jestli to náhodou nejsou jedny a ty samé, které si zkrátka půjčily...Našli jsme jedno zajímavé video, kde muzikant Shane Stever přezpívává Justinovy singly 'a capella', tedy bez hudebního doprovodu. No, někdy se takové covery povedou možná víc než originál...

Poslechni si tohle video

Co miluje Selena na Justinovi?

30. srpna 2011 v 19:55 | miley-selena-hannah
Je to jeho kariéra, peníze, 'nevinný vzhled' nebo něco úplně jiného, co zůstává skryté? Selena nám to prozradila!
Selena chodí už skoro celý rok s o rok mladším Justinem. Co jí k němu táhne? Prý ji dostal svým smyslem pro humor!

Prozradila nám: "Když jste zamilovaní, milujete i někoho, kdo není absolutně dokonalý. Každý má nějaké mouchy, ale to je právě to hezké. Důležitá je pro mě i důvěra. Je přeci hezké, mít někoho na své straně, kdo vám rozumí. Justin navíc umí spoustu věcí báječně zlehčit a má hodně skvělých nápadů!"


Selena vypadá s mladším Justinem opravdu šťastná, ale i přesto říká, že se kvůli žádnému klukovi měnit nebude. Udělala to prý jednou, a když vztah skončil, zjistila, že už nemá žádné své kamarády, se kterými před tím trávila čas. Od té doby je rozhodnutá, být vždy jen sama za sebe.

"Tenkrát jsem to celou dobu nebyla já. Pořád jsem se snažila být pro něj perfektní, až ze mě byl někdo úplně jiný," ví už teď Sel.

"Nikdo kolem mě ho tenkrát neměl rád, ale já neposlouchala. Teď jsem už ale silnější a vím, že to takhle nefunguje. Hnala bych kluka, který by mě chtěl mít jinou," směje se zamilovaná Selena!Selena Gomez a Justin Bieber si dávají pauzu!

8. srpna 2011 v 20:16 | miley-selena-hannah
Zpěvák dostal "kopačky" kvůli svým kamarádům...
Selena (19) a Justin (17) prožívali ještě donedávna opravdovou love-story! Trable a s nimi spojené drsné hádky však přišly ve chvíli, kde Justin začal trávit víc a víc času se svými kámoši, jako jsou Lil Wayne (odsouzený za nelegální držení zbraně), Sean Kingston (v dětství se živil jako kapesní zloděj) nebo Chris Brown (v roce 2009 brutálně napadl svou tehdejší přítelkyni Rihannu).

A právě kriminální minulost zpěvákových nejbližších přátel Selenu pěkně štve! Několikrát svému klukovi domlouvala, aby se s těmito lidmi nestýkal, že pro něj samotného ani pro jeho kariéru nejsou žádným přínosem. "Sel mu řekla, ať se na ně vykašle dřív, než ho zatáhnou do nějakého maléru. Měla o něj strach," vysvětluje zpěvaččina známá s tím, že Selena se bála i o svoji kariéru: "Nechce, aby si ji její fanoušci spojovali s těmito lidmi. Ona mezi ně nepatří a patřit nechce."

Justin ale na slova svojí holky totálně kašlal a navíc přivedl Seana Kingstona minulý týden na Selenin koncert! To byla pro Sel poslední kapka a podle členů jejího týmu ji nikdy nikdo předtím takhle vytočenou neviděl. "Strašně se pohádali, trvalo to snad hodinu a Sel mu nakonec řekla, že by si měli dát pauzu aspoň do té doby, než skončí své turné," říká ještě kamarádka.

Podle očitých svědků Justin nesl toto Selenino rozhodnutí velmi těžce a ze zpěvaččiny šatny odcházel v slzách. "Stále ji miluje," dodává svědkyně celé hádky: "Trhalo mi srdce, vidět ho, jak pláče!" Na nedělním předáváním Teen Choice Awards však byli Selena a Justin spolu. Je tedy možné, že se usmířili. ZDROJ:BRAVO.CZ

Selena Gomez & Justin Bieber: Rozchod?

8. srpna 2011 v 17:45 | miley-selena-hannah
Skončí drsný spor mezi zamilovanými stars rozchodem?
Proč se Justin (17) a Sel (19) vůbec hádají? Zpěvačce vadí kamarádi jejího kluka. Podle ní jde totiž o lidi, kteří by mohli Justinovi způsobit pořádné trable! Jak na to star přišla? Nejlepšími kámoši, s nimiž se Justin stýká téměř každý den, jsou: Chris Brown, který zbil svou někdejší přítelkyni Rihannu, Lil Wayne - americký raper odsouzený za nelegální držení zbraní a zpěvák Sean Kingston, na jehož denním pořádku byly v dřívějších dobách krádeže!

Selena proto už mockrát svému příteli radila, aby se s těmito lidmi přestal stýkat, že to ublíží nejen jemu, ale i jeho a její kariéře. Justin si ale její slova k srdci nevzal. Ba co víc, na nedávný Selenin koncert vzal s sebou Seana Kingstona.

To, co se strhlo po vystoupení ve zpěvaččině šatně, by si podle přítomných svědků nikdo nepřál zažít: "Strhla se drsná hádka. Křičeli na sebe a byli k nezastavení. Trvalo to opravdu dlouho, až Sel nakonec řekla, že by si měli od sebe odpočinout aspoň do doby než skončí její tour."

Justin prý na nic nečekal a z její šatny rychle vyběhl: "Snažil se to zakrýt, ale viděla jsem jak pláče. Je naprosto jasné, že Selenu moc miluje," dodává ještě jedna členka zpěvaččina týmu.

Už v neděli byl sice pár společně spatřen na předávání cen Teen Choice Awards, podle přítomných hostů bylo ovšem na první pohled jasné, že mezi nimi není všechno v pořádku. Sel párkrát Justina kvůli fotografům políbila, nikdy to ale nebylo na ústa, vždycky jen na tvář nebo na čelo. Doufáme, že se vše brzy vysvětlí.

Selena Gomez & Justin Bieber spolu na pódiu!

26. července 2011 v 19:47 | miley-selena-hannah
Sel připravila svým fanouškům na nedělním koncertě pořádné překapení: Na pódium v Pacific Amphitheater pozvala Justina, aby si s ní zazpíval. Podívej se, jak se jim společný song povedl.

Justin psal na twitter:

23. července 2011 v 10:29 | miley-selena-hannah
imagebam.com

Justin Bieber a Selena Gomez na svatbě!

19. července 2011 v 18:20 | miley-selena-hannah
Hvězdný pár se stal nečekanými hosty jedné americké svatby. O tom se ženichovi a nevěstě určitě ani nesnilo...

Justin a Selena si zrovna užívali romantickou večeři v restauraci v Malibu Beach, když se najednou odněkud začali linout zpěvákovy songy. Rozhlédli se a zjistili, že na pláži pod nimi právě probíhá svatba. Na nic nečekali, a přestože nepatřili mezi pozvané hosty, šli se na party podívat.

"Nikdo z hostů netušil, kdo právě teď jí nad nimi. Justinovy písně se pouštěly pořád dokola a on se chtěl jít podívat, komu se jeho muzika tolik líbí," vypráví číšnice z restaurace Adamson House: "Zaplatili a seběhli dolů na pláž, kde způsobili totální poprask. Nejdřív tomu nikdo nechtěl věřit, že jsou skuteční. Bylo to zábavné."

Podle hostů svatební party byl Justin velmi milý, s každým se fotil a nakonec dokonce do mikrofonu novomanželům Rob a Jeanine McCoolovým popřál jen to nejlepší. "Zachoval se opravdu skvěle. Všichni byli z jeho přítomnosti úplně mimo a on byl naprosto cool. Pak řekl do mikrofonu, ať se ženich a nevěsta milují navždy," říká jeden ze svatebních hostů: "Udělal jednu z nejkrásnějších věcí, kterou celebrita může udělat. Jeanine a Rob budou mít perfektní svatební zážitek na celý život."

 
 

Reklama