ŽÁDNÉ REKLAMY TU NECHCI!!! DĚKUJU
Přidej se i ty.Udělás dobrou věc tak neváhej a pojd´ tady

Selena Gomez

Sel ruší kocerty!

20. prosince 2011 v 17:24 | miley-selena-hannah
Selena Gomez je smutná. Tolik se těšila, že bude starší sestrou, ale všechno je nakonec úplně jinak...
Selenu a její rodinu zastihl před Vánocemi smutek. Její maminka Mandy potratila a přišla o tolik očekávané miminko.

Ještě před časem psala Sel celá šťastná na Twitter: "Jsem nejšťastnější holka na světě! Mamka a Brian mi konečně dovolili, říct všem tuhle úžasnou zprávu: budu mít bratříčka nebo sestřičku!!!!"


Teď je bohužel všechno jinak. Sel raději zrušila své dva koncerty v Chicagu a v Seattlu, aby mohla být mamince nablízku. Její mluvčí vše vysvětlila pouze tím, že rodina ji teď potřebuje.

Selena se smutnou zprávu dozvěděla po pátečním koncertu v Los Angeles a ihned zamířila za mamkou Mandy a svým nevlastním otcem Brianem Teefeym. Velkou sestrou se prozatím ještě nestane...:(

Selena chystá romantickou vůni

16. prosince 2011 v 17:14 | miley-selena-hannah
Sel chce, aby její nový parfém voněl neskutečně romanticky, a všechny holky, co ho budou nosit, na něj ulovili svého vysněného prince.

"Chci, aby můj nový parfém byl romantický, sladký a zároveň sofistikovaný," prozradila nám Selena. "Každá holka chce přeci krásně vonět pro svého prince, a tahle vůně by pro ně měla být přesně taková," dodala.


Rovněž navrhla, aby jí fanoušci pomohli vybrat hlavu a srdce parfému již z užšího výběru ingrediencí. "Já jsem už vybrala základ, ale navrhla jsem, aby fanoušci pomohli s ostatními tóny vůně. Nejzajímavějších deset podnětů vybereme a jejich autoři se v továrně zúčastní finálního míchání parfému."


Prvních 100 000 fanoušků, kteří budou na webu www.selenagomezperfumes.com hlasovat pro nejzajímavější ingrediencí do chystané vůně, dostanou vzorek nového parfému ještě před jeho uvedením na trh!

Selena Gomez zpívá Katy Perry

12. prosince 2011 v 17:36 | miley-selena-hannah
Na "Jingle Ball Concert" v Sacramentu se Selena vyznala fanouškům ze svého obdivu ke Katy Perry a zazpívala její písničku "The One That Got Away". Poslechni si její verzi.
Selena byla hostem tradičního prosincového Jingle Ball v Sacramentu. Fanouškům tam zahrála své písničky "Love You Like A Lovesong" a "Who Says" . Během svého vystoupení na sebe také prozradila, že je velkou fanynkou zpěvačky Katy Perry, která ji svou muzikou vždycky inspirovala. Jako důkaz zazpívala ve svém podání její písničku The One That Got Away.

"Katy Perry mě vždycky inspirovala. Mám její písničky moc ráda, byla prostě nejlepší," řekla Sel fanouškům z pódia. V jejím podání je The One That Got Away víc romantickou baladou, posuď sama a pusť si ji přímo tady:

Help decide Selena's new fragrance

7. prosince 2011 v 18:39 | miley-selena-hannah

Selena Gomez - Můj pes málem zemřel!

16. listopadu 2011 v 19:40 | miley-selena-hannah
Baylor zvracel a byl velmi smutný," popisuje star situaci s pejskem, kterého s Justinem adoptovali ani ne před měsícem.
"Moje děťátko je nemocné. :-( Modlím se za jeho operaci," napsala Sel na svůj twitter potom, co se vrátila od veterináře, který jí sdělil šokující diagnózu. Pes není nemocný, ale snědl velkou spoustu kamenů, které mu teď ucpávají žaludek a střeva. Může kdykoli zemřít. Je tedy nutné ho okamžitě operovat!

Zástupci útulku, odkud si Selena Baylora přivezla, ji navštěvují minimálně jednou za měsíc, aby zkontrolovali, že se o adoptovaného mazlíčka řádně stará. Ředitel psího domova říká: "Justin a Selena strávili s našimi štěňaty mnoho času a na Seleně bylo vidět, že moc postrádá psy, které byla zvyklá mít u sebe, když ještě žila s rodiči. Nečekal jsem však, že adoptuje psa ve chvíli, kdy je na turné a má tak nabitý program. Baylor už byl v útulku ale dlouho, tak jsme byli moc rádi, že konečně bude mít své páníčky."

A jak dopadla první kontrola u Seleny a Justina? "Skvěle," okamžitě odpovídá ředitel a pokračuje: "Dozvěděli jsme se, že když ani jeden nemají čas, Baylor má vlastní chůvu, aby nikdy nebyl moc dlouho sám. Nechápu tedy, kdy mohl sníst kameny, když je pořád pod dohledem... Jsme přesvědčeni o tom, že Selena za to nemůže a doufáme, že Baylor se z operace brzy zotaví."

Selenas Outfit

13. listopadu 2011 v 12:15 | miley-selena-hannah

Beat the Boys

12. listopadu 2011 v 19:42 | miley-selena-hannah

Hit The Lights - Teaser 3

11. listopadu 2011 v 20:26 | miley-selena-hannah

Selena Gomez chce hrát v Glee!

2. listopadu 2011 v 18:20 | miley-selena-hannah
A nejen tam. Sel (19) by se ráda objevila i v některé z epizod oblíbeného seriálu Super Drbna...
Jak ji to napadlo? Selena nedávno skončila natáčení nového filmu Monte Carlo, kde spolu s ní hraje Cory Monteith, kterého znáš coby Finna Hudsona z Glee a hvězda Gossip Girl Leighton Meester. Oba herci jí prý o svých seriálech tak často a nadšeně vyprávěli, že star zatoužila po tom, aby se objevila před kamerou spolu s nimi.

Sel říká: "Obě dvě show zbožňuju a díky Leighton a Corymu jsem dostala chuť si v nich zahrát. Říkala jsem jim, aby mi to u nich zařídili. Ale to byl samozřejmě jen vtip. Oni nejsou ti, kdo rozhodují v castinzích. Stačila by mi malá rolička v jedné epizodě. To by mě vážně potěšilo."

Selena letos dokončila práci na posledních dílech oblíbeného seriálu Kouzelníci z Waverly a ačkoli doufá, že se herectví bude věnovat dál, rozloučení s její rolí Alex Russo pro ni bylo velmi smutné. "Je to sice už docela dlouho, co jsme dotočili poslední díly, ale i tak se mi o tom těžko mluví. Jsem smutná, že Kouzelníci skončili, ale chápu, že to tak muselo být. Roli Alex jsem milovala a bude mi chybět stejně jako celý štáb. V budoucnu bych se mnohem raději než televizi, věnovala natáčení filmů. Doufám, že se brzy naskytne zajímavá příležitost."

Interview mit Joanne Vrakas ♥

1. listopadu 2011 v 17:41 | miley-selena-hannah

Wizards of Waverly Place - Apt 13B Monstober Starts off with a 4 Part Saga Promo

28. října 2011 v 11:55 | miley-selena-hannah

Video z natáčení EMA PROMO

25. října 2011 v 12:26 | miley-selena-hannah

Selena Gomez: “Vyhrožovali mi smrtí!”

21. října 2011 v 20:44 | miley-selena-hannah
Šílený stalker, který pronásledoval Sel, se svému psychiatrovi svěřil, že ji chce zabít. Takové vážné výhrůžky od narušeného člověka se nemohou brát na lehkou váhu. Policie si poblázněného muže vzala na starost a Selena už obdržela soudní rozhodnutí, že se tenhle člověk nesmí přiblížit do její blízkosti.


Stalking - chorobné pronásledování osob, je psychiatrická nemoc. Trpí jí i tenhle šílený muž (46), který se v léčebně svěřil, že k němu promluvil Bůh a přikázal mu, že musí zabít Selenu Gomez. Jel proto dokonce 3x z Chicaga do Los Angeles, aby ji potkal. Naštěstí se mu jeho plán nepodařilo uskutečnit a skončil v rukou psychiatrů.


I přesto, že je tenhle šílenec v léčebně, je jasné, že z něj má Selena strach. Ani policie to nebere lehkovážně a Selenu hlídá. Na pomoc se hlásí i její fanoušci, kteří se přes Twitter svolávají a společně říkají: "Selenu ochráníme. Uděláme všechno, aby jí nikdo nemohl ublížit!"

Doufáme, že policie vše vyřeší tak, aby mohla Selena i její fanoušci klidně spát.Chudák Sel,ale skoncilo to dobrře.

Fotka z natáčení videu 'Hit The Lights'.

14. října 2011 v 18:54 | miley-selena-hannah

Selena Facebook

13. října 2011 v 6:55 | miley-selena-hannah
Selena na Facebook napsala: Právě jsem přistála v Kanadě,je tam krásně.Je to vrušující začít "We own the Night" Canada Tour!!!! Uvidíme se ve Victorii. A dala nám k tomu i fotku:
 
 

Reklama